HC Kert Park Praha
HC Kert Park Praha
Menu
Mistr ČR 2017Mistr ČR 2018Mistr ČR 2019Mistr ČR 2021Mistr ČR 2022Mistr ČR 2023
Mistr ČR 2017, 2018, 2019, 2021, 2022, 2023

Vstup do semifinále A-týmu nevyšel, vedení v sérii se ujal Svítkov

Muži A, 04.05.2024
Fotografie: Michal Pěch
autor: Petr Nahodil, fotografie: Michal Pěch

Úvodní duel semifinálové série se A-týmu nevydařil. Přestože jsme takřka stáhli už třígólové vedení Svítkova, hosté si vítězství v prvním zápase nenechali vzít a dalšími brankami dokráčeli k vítězství 6:2.

Zahájení prvního semifinálového duelu se odehrálo v duchu slavnostního nástupu domácího týmu, kdy hráče A-týmu doprovodili na hřiště jejich následovníci z naší minipřípravky a přípravky. Bohužel první třetina příliš radosti početné návštěvě nepřinesla. Diváci viděli pouze jedinou branku a o tu se postaral hostující Tomáš Hudec, který prostřelil z dálky Návaru. Přestože domácí hráči hráli hned 4 přesilové hry v úvodní třetině, branku se nám nepodařilo vstřelit.

Ve druhé třetině nabídnutou přesilovou hru využili opět hosté ze Svítkova. Nejprve se trefil Ondřej Matýs a po následném faulu a nařízeném trestném střílení se o třígólové vedení postaral Lukáš Kohoutek. Naději domácím pak vlil do žil využitou přesilovou hrou kapitán týmu Vojtěch Jágr.

Třetí třetina pak začala pokračováním další přesilové hry domácích a bylo z toho opět snížení skóre znovu z hole domácího kapitána. Naděje na zvrat ovšem uhasil svítkovský Matyáš Bláha, který se prosadil krátce po změně stran v závěrečné třetině. definitivní tečku pak přidali další dva rychlé zásah, když nejprve využil už třetí přesilovou hru v zápase Jan Stromko, kterého v krátkém sledu doplnil i Jakub Král. 

Úvodní zápas semifinále tak ovládl Svítkov. Příležitost k reparátu mají domácí hráči hned zítra tj. v neděli od 11:00. Přijďte nás podpořit v cestě za vyrovnáním série!

Loading...
Loading...
Loading...

Související články

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...Loading...Loading...
© 2024 HC Kert Park PrahaVytvořil Michal Pěch - michalpech.netNastavení cookies