HC Kert Park Praha
HC Kert Park Praha
Menu
Mistr ČR 2017Mistr ČR 2018Mistr ČR 2019Mistr ČR 2021Mistr ČR 2022Mistr ČR 2023Mistr ČR 2024
Mistr ČR 2017, 2018, 2019, 2021, 2022, 2023, 2024

V rámci soutěží mládeže patřil víkend mladším žákům

Junioři, Starší žáci, Mladší žáci, Minipřípravka, 04.11.2025
Fotografie
autor: Martin Horský

Prosluněná sobota přinesla body mladším žákům, kteří v Mladé Boleslavi zvítězili nad Kelty a domácími Tygry dvakrát shodně 4:0. V deštivé neděli podlehli starší žáci Hostivaři 13:3 na jejich hřišti a junioři doma Letohradu 2:6. Minipřípravka zavítala v sobotu do Kladna, kde sehrála 4 tradiční minizápasy.

Junioři
Loading...
Loading...

Juniorka přivítala v neděli na promoklých Lužinách juniory z Letohradu. Po úvodním oťukávání jsme to byli my, kdo otevřel skóre utkání. V 7. minutě se trefil Václav Adam po spolupráci s Timotejem Bilým. Soupeř však odpověděl dvěma zásahy před závěrem třetiny. Ve 12. minutě se trefil Šmídek a minutu na to Rous (1:2). V 18. minutě se Rous trefil podruhé a soupeř odskočil na rozdíl 2 branek. Následovalo vyloučení Timoteje Bilého, které jsme úspěšně ubránili a navíc jsme ve 23. minutě stáhli na rozdíl jedné branky Sebastianem Jánošem, kterému asistoval Jan Kaňka s Eduardem Drábem (2:3). Ve 25. minutě však putoval na trestnou Sebastian Jánoš za krosček a před koncem přesilovky se prosadil Lux s Fišerem a Rousem. V závěru třetiny jsme my dostali dvakrát možnost početní výhody, ale držení Červeného ani následné hákování Švandy jsme nevyužili.

V úvodu třetí třetiny přišla ještě jedna přesilovka, to když na trestnou putoval Krejčí za držení, ale ani tu se nám využít nepodařilo. Navíc v závěru utkání ve 43. minutě přidal 5. branku Lux a soupeř využil ještě jednu přesilovku v samém konci utkání, když na trestnou ve 45. minutě putoval Radim Drnec za krosček. Konečné skóre tak bylo 2:6, soupeř zaslouženě zvítězil, i když střelecky bylo utkání celkem vyrovnané v poměru 27:31.  

Starší žáci
Loading...
Loading...

Utkání nezačalo dobře pro našeho kapitána, který se zranil hned během prvního střídání a jeho absence byla v obraně znát. Soupeř nám uštědřil lekci z produktivity a již v 8. minutě vedl 4:0, když se trefili Votavová, Kašparová, Svoboda a Kemlink. V 9. minutě se nám podařilo snížit Oliverem Ondíkem, který využil spolupráci s Davidem Zábrodským, nicméně ještě do přestávky přidali Hostivařští ještě 3 branky. Trefili se Kvasnička, Dlouhý a opět Kvasnička. My jsme snížili ve 13. minutě z přesilové hry, když byli Hostivařští potrestání za příliš mnoho hráčů na hrací ploše (7:2). Přihrávku Jana Kotala využil Václav Sýkora.

Druhá třetina přinesla dalších 5 branek Hostivaře, i když jsme se z jejího počátku lehce vzpamatovali, ale závěr třetiny patřil Holému a po dvou brankách Kvasničkovi a Svobodovi (12:2). V samém úvodu třetí třetiny jsme nevyužili početní výhodu za Kvasničkovo podražení. Nicméně Hořákův krosček ze 41. mimuty jsme již potrestali. Prosadil se Václav Sýkora po spolupráci s Davidem Broulíkem a Franiškem Vlachem. V brance si v závěru třetiny odbyl premiéru ve starších žácích Zdeněk Ivan. V závěru zápasu přidal poslední branku Vrábel a stanovil konečné skóre zápasu na 13:3. Nadějí je, že alespoň třetí třetina byla pro nás vyrovnaná jak herně, tak skórem 1:1. 

Mladší žáci
Loading...
Loading...

První třetina uktkání s Tygry nepřinesla žádnou významnější událost, snad jen bezchybnost obou brankářek. Ve 13. minutě jsme šli do minutového oslabení za podražení, kterým se provinil Jakub Stárka, ale úspěšně jsme se ubránili. První branka přišla ve druhé třetině v 15. minutě, když se prosadil David Broulík s Jakubem Stárkou a Luckou Kotalovou (0:1). Na třetí třetinu soupeř prostřídal gólmany. Nám se podařilo skórovat hned v jejím úvodu, když se po úvodní buly dopředu prosmýkl Jan Kotal a zvýšil na 0:2 po samostatné akci. Vzápětí zvyšoval na 0:3 Jakub Stárka za asistence Jana Kotala a poslední branku přidala Lucie Kotalová po asistenci Jakuba Stárky ve 25. minutě. Závěrečných 5 minut utkání již změnu skóre nepřineslo a tak jsme zaslouženě zvítězili 0:4, když jsme soupeře přestříleli v poměru 6:34 a Anička Staňková si připsala nulu v brance.

Loading...
Loading...

Druhé utkání jsme odehráli proti berounským Keltům. Utkání se neslo ve velice podobném duchu a skončilo shodně 4:0 v náš prospěch. Ale popořadě. Utkání jsme začali 2 přesilovými hrami po sobě, které se nám ale nepodařilo zúročit. Nejprve putovala na trestnou Alahakoon za podražení a po minutě Peschoutová za držení hole. První trefa přišla až ve druhé třetině, když se ve 13. minutě trefil samostatně Jan Kotal. Druhou branku přidal Richard Steinbach také ze samostané akce. V závěru třetiny jsme měli ještě výhodu přesilové hry, ale krosček Mezei se nám potrestat nepodařilo. Třetí branku přidala Lucie Kotalová s Davidem Broulíkem a Janem Hrůzou v úvodu třetí třetiny a konečný výsledek 4:0 stanovil Richard Steinbach s Janem Kotalem ve 27. minutě. Soupeře jsme opět přestříleli v poměru 39:7 a naše obrana s Aničkou v brance udržela podruhé čisté konto.  

Minipřípravka

Minipřípravka vyrazila tentokrát do Kladna, kde se v sobotu potkala se dvěma kladenskými týmy, berounskými Kelty a pražskými Rebely. Náš málo početný tým se spojil s nejmenšími hráči z Rakovníka a sestavili jeden společný tým. V turnaji se jim dařilo tak napůl, když ze 4 utkání brali jedno vítězství a jednu remízu. To hlavní však bylo naplněno, všichni si užili báječné dopoledne s hokejbalem a předvedli řadu hezkých a napínavých soubojů.

Loading...

Nejnovější články

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...Loading...Loading...
© 2025 HC Kert Park PrahaVytvořil Michal Pěch - michalpech.netNastavení cookies