Mistr ČR 2017Mistr ČR 2018Mistr ČR 2019Mistr ČR 2021Mistr ČR 2022Mistr ČR 2023Mistr ČR 2024
Mistr ČR 2017, 2018, 2019, 2021, 2022, 2023, 2024

Ve vyrovnaném souboji A-týmu s Kladnem rozhodli až nájezdy

Muži A, 01.10.2024
Fotografie: Petr Nahodil
autor: Petr Nahodil, fotografie: Petr Nahodil

Ve druhém letošním utkání A-týmu v Crossdock Extralize svedli domácí hokejbalisté Kert Parku vyrovnaný duel s Kladnem. V základní hrací době ani jeden tým nedokázal přiklonit skóre zápasu na svou stranu a o vítězi tak rozhodli až samostatné nájezdy, ve kterých byli úspěšnější hosté z Kladna.

Před začátkem utkání uctili všichni zúčastnění památku zesnulého dlouholetého trenéra a činovníka klubu Tomáše Dohnala minutou ticha. Na jeho počest nastoupili domácí tým do utkání s černou páskou.

Domácí hráči vstoupili do utkání aktivně a už ve 3. minutě se jim podařilo otevřít skóre utkání. Hned první nabídnutou přesilovou hru využil Dalimil Zvonek, kterému asistovali Jelen s Wróbelem. S odpovědí přišli hosté také z přesilové hry. Při 4 minutové přesilové hře se prosadil Jan Pospíšil, který dokončil souhru Procházky s Kohoutem. Skóre zápasu bylo opět nerozhodné. V dalším průběhu zápasu oba týmy zaměstnávali gólmana svého soupeře, ale jak domácí Návara tak i hostující Gerlich radost z branky už v základní hrací době střelcům obou týmu neumožnili. Utkání tak dospělo do prodloužení. V 5 minuté hře 3 na 3 se příliš šancí nezrodilo a duel tak dospěl až do penaltového rozuzlení. V první sérii se nejprve neprosadil domácí Jágr. Hostující Jaroslav Procházka na Návaru dokázal vyzrát a poslal tak Kladno do vedení. Další střelci už do černého nezamířili. Postupně si na gólmanech vylámali zuby domácí Zvonek, hostující Adam a nakonec i poslední domácí nájezdník Barnošák. Z bonusového druhého bodu se tak po těsném vítězství 2:1 radují hráči Kladna.

Pro domácí hráče pokračuje extraligová soutěž už ve čtvrtek 3. října od 19:15, kdy je na programu dohrávka odloženého domácího utkání s týmem Elba DDM Ústím nad Labem.