HC Kert Park Praha
Menu
Mistr ČR 2017Mistr ČR 2018Mistr ČR 2019Mistr ČR 2021Mistr ČR 2022Mistr ČR 2023Mistr ČR 2024
Mistr ČR 2017, 2018, 2019, 2021, 2022, 2023, 2024

Ve Svítkově A-tým nedokončil obrat utkání, v prodloužení se radovali Svítkovští

Muži A, 13.10.2024
Fotografie: Petr Nahodil
autor: Petr Nahodil, fotografie: Petr Nahodil

Přestože A-tým Kert Parku v utkání na horké svítkovské půdě dlouho prohrával, v závěru utkání zabral a málem celý zápas překlopil na svou stranu. V prodloužení se však přeci jen z vítězství radovali domácí hokejbalisté.

Do odloženého utkání 2. kola Crossdock Extraligy hokejbalu mezi domácí Svítkov Stars a Kert Parkem vstoupili lépe domácí hokejbalisté, kteří v 7. minutě utkání otevřeli stav utkání zásluhou Matyáše Malého. Odpověď si hráči Kert Parku schovali až do 27. minuty, kdy se z dorážky prosadil nejmladší hráč Kertu svojí premiérovou trefou v extralize Radim Drnec.  Nerozhodný stav nevydržel ani minutu. O 57 vteřin později totiž poslal znovu domácí do vedení Jan Stromko.  Další branky si obě mužstva schovala až do závěrečné třetiny. Těsně před změnou stran v polovině závěrečné třetiny posunul skóre na dvougólový rozdíl ve prospěch domácích Tadeáš Kantor. Kert Park ovšem nesložil zbraně a zavelel do útoku. Po 55 vteřinách od branky domácích se prosmýkl obranou Barnošák a naservíroval míček Radomíru Vaňkovi, který z blízka vrátil hosty do hry. V 41. minutě pak prokličkoval přes několik hráčů soupeře Jan Pavlík a na závěru svého průniku překonal i domácího brankáře a stav utkání byl rázem nerozhodný. I přes další šance na obou stranách již branka nepadla.

Do prodloužení vstoupili hráči Kertu s výhodou přesilové hry za vyloučení domácích v samotném závěru třetí třetiny. Nabídnutá výhoda ovšem rozuzlení zápasu nepřinesla a o konečném vítězství domácích rozhodla rychlá akce Svítkova na jejímž konci mířil do černého Tomáš Hudec.

Loading...
Loading...

V dalším programu čeká A-tým předehrávka dalšího kola Extraligy, ve které přivítáme tým HBC Pardubice. Utkání startuje tento pátek 18. října v 19:15.