Mistr ČR 2017Mistr ČR 2018Mistr ČR 2019Mistr ČR 2021Mistr ČR 2022Mistr ČR 2023Mistr ČR 2024
Mistr ČR 2017, 2018, 2019, 2021, 2022, 2023, 2024

V dohrávce odloženého zápasu si A-tým poradil s ústeckou Elbou

Muži A, 04.10.2024
Fotografie: Michal Pěch
autor: Petr Nahodil, fotografie: Michal Pěch

Čtvrteční večer patřil na Lužinách dohrávce odloženého utkání Crossdock Extraligy hokejbalu mezi A-týmem Kert Parku a Elbou DDM Ústí nad Labem.

Do zápasu vstoupili gólově opět lépe domácí hráči Kert Parku. Skóre otevřel už ve 4. minutě domácí Tomáš Fejfar. O odpověď se postaral ještě v první třetině hostují Lukáš Soukup. Do kabin se tak po prvním dějství odcházelo za nerozhodného stavu. K vítězství v zápase přiblížila domácí druhá třetina, ve které se podařilo vybudovat dvougólové vedení. Skóre na stranu domácích nejprve v přesilové hře se znovu převážil Tomáš Král. Na dvougólový rozdíl poté náskok domácích navýšil Jan Pavlík. V závěrečné třetině pak z přesilové hry udeřili i hosté. Prosadil se Vojtěch Červenka a zápas byl opět otevřený. Ústečtí v závěru ve snaze vyrovnat sáhli k power play. Konečnou podobu výsledku, ale dal trefou do prázdné branky Jakub Laurinc, který tak zpečetil zisk tří bodů pro domácí Kert Park.

Program A-týmu pokračuje hned tuto sobotu, kdy se od 11:00 představí v Hradci Králové.