HC Kert Park Praha
Menu
Mistr ČR 2017Mistr ČR 2018Mistr ČR 2019Mistr ČR 2021Mistr ČR 2022Mistr ČR 2023
Mistr ČR 2017, 2018, 2019, 2021, 2022, 2023

Muži A výrazně ovládli utkání s Plzní, výsledek 5:1 svědčí o jejich aktivní hře a skvělé obraně

Muži A, 10.02.2024
Fotografie

⚠️ Textový report vygeneroval jazykový model GPT-4 ⚠️

V utkání mezi Muži A a Plzní, které se konalo v Precol Aréně, dominovali Muži A, kteří předvedli výrazně aktivní hru a skvělou obranu. Výsledek 5:1 jasně ukázal jejich převahu na hřišti.

Hosté

Branky: 22. Kunzmann M. (Poláček R., Krejčí T.) - 23. Jágr V. (Lhota L., Plzák L.), 25. Kruček M. (Kovárník J., Vilikus V.), 30. Lhota L. (Jágr V.) PP, 42. Novák P. (Zvonek D., Kruček M.) PP, 43. Jágr V. (Šperl D., Myškovský J.)

Třetiny: 0:0, 1:3, 0:2

Průběh utkání: 1:0, 1:5

V sobotu 10. února 2024 se v Precol Aréně odehrálo napínavé utkání mezi Muži A a Plzní. První třetina utkání byla bez branek, ale v druhé třetině se situace změnila. Plzeň otevřela skóre, ale Muži A rychle odpověděli a dokázali vstřelit tři branky. Střelci byli Vojtěch Jágr, Martin Kruček a Lukáš Lhota. Ve třetí třetině pak přidali další dvě branky, které vstřelili Patrik Novák a opět Vojtěch Jágr, který tak zaznamenal svůj druhý gól v utkání. Muži A byli během celého utkání výrazně aktivnější a předvedli skvělou obranu. Brankář Jiří Návara předvedl dobrý výkon s úspěšností zákroků 94.12%. Díky své aktivitě a obraně dokázali Muži A využít dvě přesilovky. Celkově utkání bylo vyhrocené, ale Muži A dokázali udržet klidnou hlavu a zvítězit s přehledem 5:1.