HC Kert Park Praha
Menu
Mistr ČR 2017Mistr ČR 2018Mistr ČR 2019Mistr ČR 2021Mistr ČR 2022Mistr ČR 2023Mistr ČR 2024
Mistr ČR 2017, 2018, 2019, 2021, 2022, 2023, 2024

Muži A podlehli na hřišti Hostivaře, přes aktivní hru se skóre zastavilo na 1:4

Muži A, 24.02.2024
Fotografie

⚠️ Textový report vygeneroval jazykový model GPT-4 ⚠️

V sobotním utkání na hřišti v Hostivaři se Muži A, přes svou aktivní hru, nedokázali prosadit. Skóre utkání se zastavilo na 1:4 ve prospěch domácích.

Hosté

Branky: 6. Vaniš J. (Čejka J., Kudela T.) PP, 14. Kucharčík S. (Čejka J.) SH, 19. Čejka J. (Kudela T.) SH, 36. Kočka J. (Urbanec O., Lehner P.) - 23. Zvonek D. (Pavlík J.)

Třetiny: 2:0, 1:1, 1:0

Průběh utkání: 3:0, 3:1, 4:1

Utkání se odehrálo 24. února 2024 na hřišti v Hostivaři. První třetina utkání skončila ve prospěch domácích 0:2. Ve druhé třetině se skóre vyvíjelo vyrovnaněji, když oba týmy vstřelily po jedné brance. Muži A se tak dostali na 1:3. Ve třetí třetině se domácímu týmu podařilo vstřelit ještě jednu branku a zápas tak skončil výsledkem 1:4. Jednu branku za hostující tým vstřelil Dalimil Zvonek. Přes aktivní hru a lehkou převahu v držení míče se Muži A nedokázali prosadit v koncovce a utkání tak skončilo v jejich neprospěch. Zápas byl celkově vyhrocený a plný napětí.