Mistr ČR 2017Mistr ČR 2018Mistr ČR 2019Mistr ČR 2021Mistr ČR 2022Mistr ČR 2023
Mistr ČR 2017, 2018, 2019, 2021, 2022, 2023

Hattrick Lhoty přinesl vítězství: Muži A otočili utkání s Plzní a zvítězili 6:5

Muži A, 30.11.2023
Fotografie

⚠️ Textový report vygeneroval jazykový model GPT-4 ⚠️

V napínavém utkání na Precol Aréně dokázali Muži A otočit průběh zápasu s Plzní a zvítězili 6:5. Hattrickem se v utkání blýskl Lukáš Lhota, který vstřelil i vítězný gól.

Hosté

Branky: 4. Vobruba J. (Michel D.), 17. Poláček R. (Miksan J., Beran J.), 19. Michel D. (Miksan J.) PP, 22. Vobruba J. (Matoušek M., Kanta J.) PP, 31. Miksan J. (Beran J., Michel D.) PP - 11. Jágr V. (Kovárník J., Jelen M.) PP, 14. Lhota L. (Vrabec F.), 16. Lhota L. (Zvonek D., Barnošák D.) PP, 25. Jágr V. (Jelen M.) PP, 37. Javůrek M. (Šperl D., Lhota L.) PP, 39. Lhota L. (Hrdlička P., Barnošák D.)

Třetiny: 1:2, 3:2, 1:2

Průběh utkání: 1:0, 1:3, 4:3, 4:4, 5:4, 5:6

Utkání mezi Muži A a Plzní se odehrálo 30. listopadu 2023 na Precol Aréně. První třetinu ovládli Muži A, kteří získali vedení 2:1. Ve druhé třetině se ale Plzeň vrátila do hry a získala vedení 3:2. V poslední třetině se předvedli Muži A, kteří dokázali otočit nepříznivý stav a zvítězili 2:1. Celkově tak zápas skončil vítězstvím Mužů A 6:5. Střelci Mužů A se v utkání skvěle předvedli. Lukáš Lhota vstřelil hattrick a přidal i asistenci. Vojtěch Jágr přispěl dvěma góly. Vítězný gól zaznamenal Lukáš Lhota 6 minut a 38 sekund před koncem utkání. Muži A byli v utkání výrazně aktivnější a měli výbornou střeleckou úspěšnost. Brankáři Mužů A se utkání nepovedlo. Utkání bylo vyhrocené a oba týmy využily přesilovky.