HC Kert Park Praha
Menu
Mistr ČR 2017Mistr ČR 2018Mistr ČR 2019Mistr ČR 2021Mistr ČR 2022Mistr ČR 2023Mistr ČR 2024
Mistr ČR 2017, 2018, 2019, 2021, 2022, 2023, 2024

Muži A dominovali nad ČR U20: Výsledek utkání 6:2

Muži A, 11.02.2024
Fotografie

⚠️ Textový report vygeneroval jazykový model GPT-4 ⚠️

V nedělním utkání v Precol Aréně dominovali Muži A nad mladými hokejisty ČR U20 s konečným výsledkem 6:2. Díky vysoce efektivní střelbě a aktivní hře se domácí tým radoval z jasného vítězství.

Hosté

Branky: 1. Zvonek D. (Kruček M.), 1. Fejfar T. (Jágr V.), 7. Kruček M. (Fejfar T., Zvonek D.) PP, 27. Myškovský J. (Fejfar T., Kovárník J.), 40. Zvonek D. (Novák P., Jágr V.) SH, 43. Jágr V. (Novák P., Vaněk R.) - 18. Pavlíček M. (Pilař J.), 38. Švec D.

Třetiny: 3:0, 1:1, 2:1

Průběh utkání: 3:0, 3:1, 4:1, 4:2, 6:2

Utkání se odehrálo v Precol Aréně, kde domácí tým Muži A předvedl výborný výkon proti mladým hokejistům ČR U20. První třetina skončila jasně ve prospěch Mužů A, kteří zaznamenali tři góly, zatímco hosté žádný. Střelci těchto branek byli Dalimil Zvonek, Tomáš Fejfar a Martin Kruček. Ve druhé třetině oba týmy přidaly po jednom gólu, za domácí se trefil Jakub Myškovský. Ve třetí třetině se opět prosadili domácí, když dvěma góly zpečetili své vítězství. Dalimil Zvonek zaznamenal svůj druhý gól v utkání a poslední gól přidal Vojtěch Jágr. Zvonek, Fejfar a Jágr byli také nejproduktivnějšími hráči utkání s kombinací gólů a asistencí. Celkově byli Muži A v utkání aktivnější a měli vynikající střeleckou úspěšnost, což se odrazilo na konečném skóre 6:2.