Mistr ČR 2017Mistr ČR 2018Mistr ČR 2019Mistr ČR 2021Mistr ČR 2022Mistr ČR 2023
Mistr ČR 2017, 2018, 2019, 2021, 2022, 2023

Muži A podlehli Považské B. na domácím hřišti 2:4 v opatrném zápase

Muži A, 10.02.2024
Fotografie

⚠️ Textový report vygeneroval jazykový model GPT-4 ⚠️

Domácí tým Muži A neuspěl v utkání proti Považské B. na domácím hřišti Precol Aréna. Přestože se utkání neslo v opatrném duchu, Považská B. zvítězila poměrem 4:2.

Hosté

Branky: 7. Kovárník J. (Kruček M., Plzák L.), 12. Kruček M. (Jágr V., Macek F.) - 7. Balga R. (Straka A., Hryzák I.), 13. Škrabko P. (Korbáš M., Piják L.), 14. Križan A. (Slanička D., Andráško J.), 27. Balga R. (Straka A., Bušovský M.)

Třetiny: 2:3, 0:1, 0:0

Průběh utkání: 0:1, 2:1, 2:4

Zápas mezi Muži A a Považskou B. se odehrál 10. února 2024 v Precol Aréně. První třetina skončila ve prospěch Považské B. poměrem 3:2, když za Muže A skórovali Jakub Kovárník a Martin Kruček. Ve druhé třetině se skóre měnilo pouze jednou, když Považská B. zvýšila své vedení na 4:2. Ve třetí třetině už žádný z týmů neskóroval. Muži A se snažili o vyrovnání, ale jejich koncovka byla horší a tak zůstalo skóre neměnné. Zápas byl vyhrocený, ale nakonec se radovala Považská B.