HC Kert Park Praha
Menu
Mistr ČR 2017Mistr ČR 2018Mistr ČR 2019Mistr ČR 2021Mistr ČR 2022Mistr ČR 2023Mistr ČR 2024
Mistr ČR 2017, 2018, 2019, 2021, 2022, 2023, 2024

Muži A v dramatickém závěru porazili Hostivař 4:3, rozhodující gól vstřelil Zvonek

Muži A, 08.06.2024
Fotografie

⚠️ Textový report vygeneroval jazykový model GPT-4 ⚠️

V dramatickém utkání na hřišti v Hostivaři se Muži A utkali s domácím týmem. Po opatrném začátku a výborné střelecké úspěšnosti se jim podařilo zvítězit 4:3, přestože prohrávali 0:3. Rozhodující gól vstřelil Dalimil Zvonek necelé dvě minuty před koncem zápasu.

Hosté

Branky: 5. Čejka J. (Kudela T.), 7. Diviš J. (Taufer M., Vaniš J.), 16. Lehner P. (Kucharčík S.) - 30. Plzák L. (Kruček M., Jágr V.), 32. Vaněk R. (Plzák L., Kruček M.), 34. Kovárník J. (Suchánek L., Mejzlík M.), 44. Zvonek D. (Kruček M.) PP

Třetiny: 2:0, 1:1, 0:3

Průběh utkání: 3:0, 3:4

Zápas na hřišti v Hostivaři začal opatrně, ale domácí tým si brzy vybudoval dvoubrankový náskok. Po první třetině vedli 2:0 a po druhé třetině zvýšili své vedení na 3:0. Muži A se však nevzdali a v druhé třetině snížili na 1:3, když skóroval Lukáš Plzák. Ve třetí třetině se jim podařilo vstřelit tři góly a otočit nepříznivý stav zápasu. Radomír Vaněk a Jakub Kovárník srovnali na 3:3 a vítězný gól vstřelil Dalimil Zvonek 1 minutu a 54 sekund před koncem utkání. Martin Kruček zaznamenal tři asistence. Muži A tak dokázali zvítězit v dramatickém zápase 4:3 a připsat si tak další body do tabulky.