Starší žáci se po týdenní přestávce představili doma, kde v rámci nadstavby soutěže přivítali Kladno. I když konečné umístění na 5. místě se již nemůže změnit, nastopili odhodlaní získat nějaké body. To se jim moc nepovedlo, když zápas skončil 1:6 v náš neprospěch. Minipřípravka zavítala do Čimic. Utkání dorostu se věnuje samostatný článek a přípravka s mladšími žáky měly tentokrát volno.
Zápas nezačal vůbec špatně. Lépe hrajícímu Kladnu jsem byli od začátku rovnocenným soupeřem. Z kraje 4. minuty jsme se ujali vedení, když Nalezený nekompromisně zakončil ze střední vzdálenosti po souhře s Císařem a Svobodou. Chvíli na to jsme dostali nabídku přesilové hry, ale tu jsme nevyužili. Také soupeř se dostal do řady šancí, ale Arnold byl v brance bezchybný. Ujala se až střela Patáka, který využil přesilovou hru ve 12. minutě při vyloučení Dvorského za držení (1:1). Mezitím jsme v 11. minutě nevyužili trestné střílení, které bylo nařízeno za Maškovo sekání, když jsme se během oslabení dostali do breaku. Císařovi ale zakončení nesedlo a svůj nájezd neproměnil, když klička do forhendu skončila na betonu Patery.
V 18. minutě jsme dostali nabídku další přesilovky za podražení Pulce, ale po minutě jí přerušil Císař, který putoval na trestnou po kontaktu se soupeřem. Ani jeden tým výhodu nevyužil a až do 23. minuty jsme drželi vyrovnaný stav. Vedení na svou stranu strhli Navrátil a Mašek, kteří zařídili 2 brankový náskok Kladna ve 23. a 26. minutě. 35. minuta přinesla vzájemné vyloučení Douchy a Lovětínského, ale ani při hře ve 4 branka nepadla. Lépe hrající Kladno si hlídalo náskok a další změna skóre nastala až v 38. a 40. minutě, když se nám vůbec nepovedla přesilová hra při vyloučení Petráška. Bohužel pro nás se 2 krát prosadil Tlustý (1:5). Ve 43. minutě putoval na trestnou Dvorský za držení a Petrášek z přesilové hry upravil na konečných 1:6 pro Kladno, které dnes zaslouženě zvítězilo, když nás trojnásobně přestřílelo (15:46), většímu debaklu vděčíme dobře chytajícímu Arnoldovi.
Naše minipřípravka vyrazila na nedělní turnaj do Čimic, kde se ve 4 miniutkáních střetla s 2 týmy domácích Rebelů, S Tygry z Mladé Boleslavi a s Pardubicemi, které přicestovaly z regionu Východ. Děti si hokejbal náramně užily, i když se jim podařilo zdolat jen jeden z domácích týmů. V příjemném čimickém areálu děti strávily nedělní dopoledne se sportem, počasí jim nadmíru přálo, jen škoda, že se jim nepodařilo vstřelit víc branek než soupeři, ale to se jim určitě povede v dalších kláních.