Mistr ČR 2017Mistr ČR 2018Mistr ČR 2019Mistr ČR 2021Mistr ČR 2022Mistr ČR 2023Mistr ČR 2024
Mistr ČR 2017, 2018, 2019, 2021, 2022, 2023, 2024

Souboj s Letohradem vyhráváme a přezimujeme na prvním místě

Muži A, 09.12.2022
Fotografie: Michal Pěch
autor: David Rozenberg, fotografie: Michal Pěch

V posledním podzimním kole jsme se utkali s hráči Letohradu o první místo v tabulce. V tomto zápase jsme byli velice efektivní, dali jsme 7 gólů z 29 střel a zajistili jsme si první místo v tabulce alespoň do 25. února, kdy se hraje první jarní zápas s Kladnem. Letohrad byl jediný soupeř, který nás na podzim porazil v základní hrací době a dokonce i relativně vysoko 7:4. Tak jsme všichni doufali, že jim porážku vrátíme i s úroky a to se povedlo.

V první třetině jsme vedli 2:0 a nabídli Letohradu přesilovku 5:3, kterou využili. Následně v další přesilovce měl Letohrad šanci vyrovnat. Naopak jsme udeřili my v oslabení a stav byl 3:1. Rychlý gól na začátku druhé třetiny nás uklidnil a dál jsme si utkání již dokázali v klidu pohlídat a navýšit na konečných 7:1. Výborné utkání odehrál Vojta Jágr, který měl 1+4 bodů, dále pak Lhota Lukáš a Dalimil Zvonek, kdy oba měli 2+1 bodů. Poslední jmenovaný byl trenéry vyhlášen jako hráč podzimu. Děkujeme všem za podporu a uvidíme se na jaře.