HC Kert Park Praha
HC Kert Park Praha
Menu
Mistr ČR 2017Mistr ČR 2018Mistr ČR 2019Mistr ČR 2021Mistr ČR 2022Mistr ČR 2023
Mistr ČR 2017, 2018, 2019, 2021, 2022, 2023

Radovan Dejneka se loučí s Kert Parkem

Muži A, 16.03.2023
Fotografie: Michal Pěch
autor: David Rozenberg, fotografie: Michal Pěch

Radovan byl součástí Kert Parku od sézóny 2017/2018 a během této doby získal s týmem 4 tituly. Nyní se vrací za rodinou a za prací na Slovensko. V našem dresu odehrál poslední zápas proti Ústí v Českém poháru, symbolicky s céčkem na prsou.

Ahoj Rado, máš za sebou poslední zápas v Kertu, alespoň na nějakou dobu. Proč končíš, kam odcházíš a co budeš dělat? Viděl jsem na facebooku, že jsi dostal pozici ředitele.

Ahoj, ano je to už tak. Dostal jsem novou práci u nás doma v Kežmarku, tak se vracíme za rodinou. Budu dělat ředitele Centra volného času v Kežmarku a hokejbalově pokračuji v týmu Popradských Pirátů.

V Kertu jsi od sezóny 2017/2018 a vyhrál jsi tak celkem 4 tituly, je nějaký který je pro tebe nejhezčí, na který nejvíce vzpomínáš?

Všechny tituly byly krásné, ale nejvíc mám v hlavě první dva, kde jsem odehrál celé sezony bez zranění a zdravotních komplikací. Ten první byl asi nezapomenutelný, protože to byl můj první titul na klubové úrovní. Po finálové porážce na Slovensku s Kežmarkom to chutnalo nejvíc a oslavy byly nekonečné :D.

Myslím, že to bylo po prvním titulu, nebo možná i jen první podzimní rozlučka, kdy vznikla historka, či hláška, ze které si z tebe dělá tým dodnes legraci a to „Já už nemôžem“. Prozradíš fanouškům o co šlo?

Samozřejmě tahle hláška vznikla někde v bare na Dlouhé ulici, když sem byl s klukami na první společné akci a Fejfy s Paličem se starali o můj pitný režim a ja jsem už nemohl :D.

Když koukám na tvoje statistiky v české extralize, tak vidím, že jsi hlavně nahravač. Cítíš se tak, nebo to tam prostě moc nepadá, ale rád bys byl střelec?

Nikdy jsem nebyl hráč, který moc bodoval nebo střílel góly. Myslím, že v každém týmu, kde jsem hrál, jsem byl spíš hráč na špinavou práci, oslabení a bránění. A to si myslím že bylo vždy nápomocné týmu. Samozřejmě, že bych chtěl střílet víc gólů, ale víc pro mě znamená, když ho nedostaneme a vyhrajeme jako tým.

Jak moc ti bude chybět parta z Lužin?

Nejdřív bych chtěl všem poděkovat. Trenérům, spoluhráčům, vedení Kert parku a fanouškům za krásných 5 let a možnost hrát za jeden z nejlepších hokejbalových týmu na světě. Byla to jízda, na kterou nikdy nezapomenu. Parta mistrů z Lužin mi bude chybět moc. Našel jsem si tady spoustu přátel na celý život a určitě se vždy budu do Prahy rád vracet.

Minulý rok byl velký, měl jsi svatbu a narodilo se ti miminko. Jak moc se ti změnil život a priority?

Byl to krásný rok, užívám si malého jak roste a priority se změnily. Bylo to vidět i na mojí docházce na tréninky a zápasy :D. Rodina je teď na první místě, ale na hokejbal si vždy najdu čas, je to moje srdcovka.

Moc děkujeme za rozhovor i za všechny ty roky, co jsi odehrál v dresu Kertu a přejeme ti, ať se celé tvojí rodině daří a ať jste všichni zdraví.

Taky moc děkuji za všechno a přeji všem Kerťákum spoustu sportovních úspěchu a hlavně všem zdraví, to je nejdůležitější.

Vyjádření předsedy a hlavního trenéra "A"-týmu Davida Kuny

Milý Radovane, bylo nám všem velkým potěšením Tě poznat nejen jako výborného hokejbalistu, ale i jako slušného člověka, velkého kamaráda a také showmana. Chtěl bych Ti velmi za celý klub poděkovat, doufám že ses u nás cítil jako jeden z nás a do další části života Ti přejeme jen to nejlepší. Zdraví, to máme jen jedno, rodinu, která Ti bude přinášet krásné chvíle a také práci, která Tě bude bavit. K nám máš vždy cestu otevřenou. Hodně štěstí!

Loading...

Související články

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...Loading...Loading...
© 2024 HC Kert Park PrahaVytvořil Michal Pěch - michalpech.netNastavení cookies