HC Kert Park Praha
Menu
Mistr ČR 2017Mistr ČR 2018Mistr ČR 2019Mistr ČR 2021Mistr ČR 2022Mistr ČR 2023
Mistr ČR 2017, 2018, 2019, 2021, 2022, 2023

Odpor Svítkova zlomil A-tým v závěru druhé třetiny, Dalimil Zvonek se blýskl hattrickem

Muži A, 17.03.2024
Fotografie: Michal Pěch
autor: Michal Pěch, fotografie: Michal Pěch

Napínavý zápas mezi A-týmem a Svítkov Stars se lámal ke konci druhé třetiny, kde domácí tým dokázal odskočit o dvě branky. Ve třetí třetině Pražané drželi převahu a zvítězil s konečným skóre 7:3. Dalimil Zvonek se blýskl hattrickem.

Loading...
Loading...

Zápas začal vyrovnaně, když z kraje první třetini oba týmy vstřelily po jedné brance. Nejprve se za domácí trefil Lukáš Suchánek, o minutu později srovnával Kohoutek. Zápas se poté přeléval ze strany na stranu a mírnou herní převahu měl hostující Svítkov.

Druhá třetina začala v podobném duchu, jako skončila ta první. Pražané však zjednodušili hru a více se tlačili do zakončení. Druhou trefu domácích zaznamenal v jednadvacáté minutě Lukáš Plzák střelou z mezikruží. Kert Park od té doby převzal herní iniciativu, ale několik dobrých příležitostí neskončilo gólem. Naopak z protiútoku udeřil svítkovský kapitán Bureš.

Pražané si však chtěli vzít vedení zpět a to se jim také podařilo dvěma góly v sedmadvacáté minutě, když se nejprve prosadil Dalimil Zvonek a po něm i Milan Jelen. Svítkov se od té doby již herně trápil a nedokázal se vrátit zpět do utkání. Pražané měli třetí třetinu pevně pod kontrolou, když se prosadil ještě Martin Kruček a dvěma góly završil hattrick Dalimil Zvonek. Svítkov ještě v závěru třetiny snížil na konečných 7:3.