HC Kert Park Praha
HC Kert Park Praha
Menu
Mistr ČR 2017Mistr ČR 2018Mistr ČR 2019Mistr ČR 2021Mistr ČR 2022Mistr ČR 2023
Mistr ČR 2017, 2018, 2019, 2021, 2022, 2023

O víkendu hráli kromě starších žáků všechny mládežnické kategorie

Dorost, Mladší žáci, Přípravka, Minipřípravka, 25.03.2023
Fotografie
autor: Martin Horský, Milan Kubíček

Dorost cestoval v neděli autobusem do Suchdola nad Lužnicí. Mladší žáci při neúčasti KOVA sehráli doma 2 utkání s Kladnem. Přípravka v sobotu i minipřípravka v neděli pořádaly své turnaje doma.

Dorost neuspěl v Suchdole nad Lužnicí

Loading...
Loading...

O důležité 3 body se dorostenci vyrazili poprat do Suchdola. Průběh utkání byl až do samého závěru vyrovnaný. I když jsme měli řadu šancí, Jiráčkovou v brance se nedařilo překonat, na naší straně byl bezchybný Slaboch. Ve druhé třetině jsme ubránili 15s dvojnásobné oslabení. Střelecky se nám podařilo prosadit ve 37. minutě, kdy po přihrávce Radka Vajdy zakončoval Antonín Vrabec. Bohužel se soupeři podařilo ve 38. minutě rychle vyrovnat Krásovou a ve 41. minutě zápas otočit Pavlíkem, který do zápasu naskočil až ve 3. třetině a mimochodem byl u všech 3 branek soupeře. Ta třetí padla 38 s před koncem opět z hole Krásové i přes naší závěrečnou snahu vyrovnat byl zápas rozhodnutý.

Mladší žáci Kladna odjeli s prázdnou

Po dlouhé době opět nastoupili mladší žáci ke svému soutěžnímu utkání. Na Lužinách sehráli dvojzápas s Kladnem.

Loading...
Loading...

Do utkání jsme vstoupili vlažně a první střídání jsme strávili v našem obraném pásmu kdy se protočili všechny tři naše formace.  Na to se zřejmě nemohl koukat kapitán Filip Větrák, narazil si míček s Derekem Arnoldem, nastartoval své motory a záhy byl sám před kladenským brankářem, jemuž nedal blafákem šanci. Od toho momentu se otevřela stavidla naší útočné hry. První formace dvakrát zásluhou Kryštofa Prokopa pohnula ukazatelem skóre. Ve druhé části hry jsme přenechali aktivitu soupeři a byli za to potrestáni míčkem ve své síti. Navíc vzápětí  zazvonila za Davidem Čihákem tyčka. Až využitá  přesilová hra po souhře celé první formace, na jejíž konci stál Šimon Richter, ukončila kladenské útočné  choutky. I v poslední části hry se nejprve prosadili hosté, ale na zvrat v utkání to nestačil Svou třetí brankou v utkání se prezentoval Prokop. Poslední branku přidala lajna přípravkářů. Souhra Michal Šeps a Richard Steinbach uzavřela střelecký účet utkání.

Loading...
Loading...

Do druhého utkání postavilo Kladno nové dvě formace hráčů. Než jsme se rozkoukali, prohrávali jsme po brance Lovětínského. Celou první třetinu jsme nenašli recept na dobře chytajícího kladenského brankáře. Ve druhé periodě jeho kouzlo odčaroval po milimetrové nahrávce od Richtera produktivní Kryštof Prokop. Za necelou minutu se po tlaku druhé pětky prosadil Jakub Bláha. Třetí branku vstřelil  po krásném uvolnění od Michala Šepse Šimon Richter. Hosté se ve třetí části dostali na dostřel po našem nedůrazu na brankovišti. Dvou brankový náskok nám vrátil po rychlé kombinaci s Filipem Větrákem opět Šimon Richter.

Hodnocení trenéra Milana Kubíčka: 

Po dlouhé době konečně zápasy. Na začátek i přijatelný soupeř, se kterým jsme sehráli dvě vyrovnaná utkání.  Na naší straně zasáhlo do utkání 17 hráčů a 2 brankáři. Prosadili se především tahouni týmu, což by mělo být samozřejmostí. Mladší hráče nechci nijak hodnotit, dostanou spoustu šancí už příští týden, kdy hostíme Beroun a Hostivař.

První jarní turnaje přípravky a minipřípravky na domácí půdě

Přípravka sehrála svůj tradiční turnaj na domácí půdě, kde se utkala s celky Hostivaře, Mladé Boleslavi a 2 týmy pražských Rebelů. Šestým účastníkem bylo Kladno, se kterým náš tým síly nezměřil. Tým v sestavě Kotal (G) - Kotalová, Stárka, Steinbach, Sýkora, Šeps, Vlach, Weinpold předvel vydařený výkon od všech hráčů. Minipřípravka v neděli přivítala pražské Rebely, Kelty z Berouna a 2 týmy Tygrů z Mladé Boleslavi. Také minipřípravka předvedla zdařilý výkon a na hřišti se neztratila. V turnaji nastoupili Honza K. (G) - Adam D., Andea O., Kája K., Viki D., Verča M., David B., Alex D. a Honza H.  Od obou trenérů Martina Šepse a Tomáše Dlouhého zaznívaly kladné ohlasy. Počasí se vydařilo oba dny, děti i rodiče si turnaje náramně užili. Tímto děkujeme všem za podporu a za pomoc.

Loading...

Související články

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...Loading...Loading...
© 2023 HC Kert Park PrahaVytvořil Michal Pěch - michalpech.netNastavení cookies