Mistr ČR 2017Mistr ČR 2018Mistr ČR 2019Mistr ČR 2021Mistr ČR 2022Mistr ČR 2023Mistr ČR 2024
Mistr ČR 2017, 2018, 2019, 2021, 2022, 2023, 2024

Napínavé utkání v Plzni A-tým zvládl, rozhodovalo se až ve třetí třetině

Muži A, 12.11.2023
Fotografie: Michal Pěch
autor: Michal Pěch, fotografie: Michal Pěch

V dramatickém zápase v Precol Aréně dokázali Muži A porazit domácí tým z Plzně. Vítězný gól padl až pět minut a 46 sekund před koncem utkání.

V první třetině měli Pražané mírnou herní převahu, což vyústilo v branku Milana Jelena v šesté minutě. Druhá třetina začala vyrovnaně, v jednadvacáté minutě však dokázali domácí Mečouni srovnat skóre na 1:1. Obě mužstva pak hrála přesilovku 5 na 3, ale ani jedno z nich ji nedokázalo zužitkovat.

Do třetí třetiny vstoupili domácí přesilovou hru, díky níž se jim podařilo jít do vedení 2:1. Tu však v polovině třetiny hráli i Pražané a přišly rozhodující chvíle zápasu. Přesilovou hru dokázal využít Jakub Laurinc. Konečné skóre na 3:2 pak o minutu a devatenáct vteřin později stanovil Dalimil Zvonek. Kert Park si tak z Plzně odvezl důležité tři body.