HC Kert Park Praha
HC Kert Park Praha
Menu
Mistr ČR 2017Mistr ČR 2018Mistr ČR 2019Mistr ČR 2021Mistr ČR 2022Mistr ČR 2023Mistr ČR 2024
Mistr ČR 2017, 2018, 2019, 2021, 2022, 2023, 2024

Mladší žáci vezou stříbro z turnaje Ledňáček junior v Dobřanech

Mladší žáci, 01.02.2024
Fotografie: Martin Horský
autor: Martin Horský, fotografie: Martin Horský

Naši mladší žáci v sobotu 20.1. zavítali do Dobřan, kde se zúčastnili 1. ročníku přípravného turnaje Ledňáček junior. Po dvou vítězstvích nad Dobřany a Třemošnou brali konečné solidní 2. místo, když podlehli jen pražským Rebelům.

Loading...
Loading...

Jednodenní turnaj 4 týmů hraný systémem každý s každým se hrál letos vůbec poprvé. Do tabulky se započítávaly 2 body za vítězství a 1 za remízu ze zápasů hraných na 3x10 min. Náš tým v prvním utkání změřil síly s pražskými Rebely, kteří byli nakonec nad naše síly, když utkání skončilo 2:4. V úvodu jsme prohrávali již 0:2 ale dvěma trefami Svobody jsme srovnali stav utkání na 2:2. Bohužel jsme pak opět 2x inkasovali a, ač Svoboda měl na holi několik daších vyložených šancí, utkání se nám již zvrátit nepodařilo. Vítek Svoboda byl v utkání zaslouženě našim nejlepším hráčem, škoda že už se nemohl zapojit i do zbylých utkání. 

Loading...
Loading...

Ve druhém utkání na nás čekala Třemošná. Soupeř to byl o poznání slabší než Rebelové a bylo to na hřišti znát. Celkem v pohodě jsme dokráčeli k výhře 6:0. Nalezený v brance udržel čisté konto. Brankově se prosazovali V. Sýkora, Steinbach, 2x Horský, Machytková a Mikoláš. V polovině zápasu se z obrany dopředu k Mikolášovi posunul Horský a jejich spolupráce byla na hřišti znát.

Loading...
Loading...

V posledním utkání jsme změřili síly s domácími Šneky. První polovina utkání nám vyšla nadmíru dobře. Nejprve se trefil Bláha a poté 2x Horský. Za zmínku stojí 3. branka, kde Bláha získal buly v útočném pásmu, rychle ji posunul na Horského mezi kruhy a ten z první nekompromisně zakončil. Vzápětí soupeř snížil na 3:1, ale to bylo na dobu vše. Ve třetí třetině se ještě jednou soupeř prosadil trochu lacinou brankou, i to se počítá, ale konečné vedení 3:2 jsme si nakonec pohlídali, i když v těsném závěru se oba týmy dostaly do gólových šancí. Škoda,  že tu svou pár vteřin před koncem Horský neproměnil.

Na závěr naši žáci převzali pohár a medaile za druhé místo. Vítězem se stali Rebelové a domácí brali 3. místo. Tímto děkujeme pořadatelům za možnost se zúčastnit turnaje a za jeho bezproblémový průběh, na který v budoucnu rádi opět zavítáme. Je dobře, že hráči v průběhu zimní přípravy před nadcházející sezónou si mohli osahat hokejky a okusit soutěžní utkání.      

Sestava: Vilém Nalezený (G) - Jakub Bláha, David Broulík, Sebastian First, Lukáš Horský (C), Helena Machytková, Jaroslav Mikoláš, Richard Steinbach, Vít Svoboda, Radim Sýkora, Václav Sýkora, František Vlach, Denis Weinpold.

Fotografie
Fotografie
Fotografie
Fotografie
Fotografie
Fotografie
Fotografie
Fotografie
Fotografie
Fotografie
Fotografie
Fotografie
Fotografie
Fotografie
Fotografie
Fotografie
Fotografie
Loading...

Nejnovější články

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...Loading...Loading...
© 2024 HC Kert Park PrahaVytvořil Michal Pěch - michalpech.netNastavení cookies