HC Kert Park Praha
Menu
Mistr ČR 2017Mistr ČR 2018Mistr ČR 2019Mistr ČR 2021Mistr ČR 2022Mistr ČR 2023Mistr ČR 2024
Mistr ČR 2017, 2018, 2019, 2021, 2022, 2023, 2024

Kert Park v prvním domácím zápase zopakoval výsledek z prvního finále a ujal se vedení v sérii

Muži A, 01.06.2024
Fotografie: Petr Nahodil
autor: Petr Nahodil, fotografie: Petr Nahodil

Kert Park na domácím hřišti dokázal zopakovat výsledek prvního finálového zápasu na půdě Hostivaře a díky vítězství 4:3 se ujal vedení ve finálové sérii 2:1 na zápasy.

Třetímu finálovému duelu předcházelo slavnostní pokřtění nového povrchu, který na naše hřiště dodala společnost Stilmat v průběhu zimní přestávky. Tato výměna proběhla díky dotaci Městské části Praha 13. Slavnostní pokřtění si klub pošetřil na výjimečnou příležitost, která se naskytla při první domácím finálovém zápase. Novému povrchu tak popřáli starosta Prahy 13 pan Ing. David Vodrážka, místopředseda klubu pan Tomáš Dohnal a také zpěvačka Monika Absolonová, která následně zazpívala i českou státní hymnu. Zápas pak symbolicky zahájil čestným vhazováním starosta MČ Praha 13.

Samotný zápas pak přinesl další vyrovnanou bitvu. V první třetině padaly branky pouze v přesilových hrách. Zápas gólově otevřel v nabídnuté přesilové hře hostivařský Jiří Hrabár. O odpověď domácího týmu se rovněž při výhodě jednoho muže v poli postaral po souhře Martina Kručka s Vojtěchem Jágrem domácí Tomáš Fejfar. První dějství tak skončilo nerozhodným výsledkem.

Vedení na stranu domácího Kertu překlopil ve druhé třetině znovu Tomáš Fejfar, kterému nahrával opět Martin Kruček. Z nahrávače ve střelce se pak Martin Kruček proměnil u třetí branky v síti Hostivaře. Tentokrát pálil ostrými a poslal domácí do dvougólového vedení. Vedení, ale dokázali hostivařští ještě do konce třetiny umazat. Prosadil se Samuel Kucharčík a do kabin se po druhé třetině šlo za těsného vedení Kert Parku.

V závěrečné třetině pak nejprve znovu odskočili domácí. Kometa letošního ročníku Jan Pavlík se opět dokázala prosadit a náskok domácích opět dvougólový. Hosté z Hostivaře se ovšem nevzdali a gólem Daniela Vaniše se znovu dostali na dostřel. Další branku už však vstřelit nedokázali a domácí dokázali už svůj náskok i díky Návarovi v bráně ubránit.

Loading...
Loading...

Kert Park si tak připsal druhé vítězství v sérii a pro zisk dalšího titulu v řadě mu schází jediné vítězství. Pokračování série je na programu už zítra od 14:00 na Lužinách. Přijďte nás podpořit, budeme Vás potřebovat!