HC Kert Park Praha
HC Kert Park Praha
Menu
Mistr ČR 2017Mistr ČR 2018Mistr ČR 2019Mistr ČR 2021Mistr ČR 2022Mistr ČR 2023
Mistr ČR 2017, 2018, 2019, 2021, 2022, 2023

Kert Park prvním letošním přemožitelem Svítkova

Muži A, 10.10.2023
Fotografie: Petr Nahodil
autor: Petr Nahodil, fotografie: Petr Nahodil

A-tým Kert Parku rozhodl utkání s dosud neporaženým Svítkovem ve třetí třetině, kdy se o všechny zásahy postarali naši obránci.

Loading...
Loading...

Venkovní duel se Svítkovem lépe začali domácí, kteří se také brzy radovali z vedoucí branky po dorážce Jakuba Krále. Ještě v téže třetině, ale skóre srovnal Dalimil Zvonek. Ve druhé třetině šli domácí opět do vedení, kdy se ze středního pásma prosadil Tomáš Bureš. Odpověď Kertu na sebe nenechala dlouho čekat a Radomír Vaněk za pouhých 16 vteřin skóre opět vyrovnal. 

Třetí třetina pak překlonila gólově zápas ve prospěch Kertu. Nejprve se pustil do útoku Filip Macek, který nejprve šikovně posunul míček na nabíhajícího Jágra, jehož střelu domácí brankář jen vyrazil před číhajícího Macka a ten míček poslal přes ležícího brankáře do branky. I o další zásahy se postarali zadáci Kertu. Tradičně opět střelecky aktivní byl kapitán týmu David Šperl, který tentokrát seřídil svá mířidla a hned dvakrát po sobě propálil vše co mu stálo v cestě. Z dálky pak uzavřel skóre Jakub Kovárník a Kert si tak jako první odvezl z utkání se Svítkovem všechny body.  

Fotografie

Sestřih utkání

Loading...
Loading...

Související články

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...Loading...Loading...
© 2023 HC Kert Park PrahaVytvořil Michal Pěch - michalpech.netNastavení cookies