HC Kert Park Praha
HC Kert Park Praha
Menu
Mistr ČR 2017Mistr ČR 2018Mistr ČR 2019Mistr ČR 2021Mistr ČR 2022Mistr ČR 2023
Mistr ČR 2017, 2018, 2019, 2021, 2022, 2023

Kert Park otočil zápas na Kladně a přeskočil domácí rysy v tabulce

Muži A, 25.10.2023
Fotografie: Petr Nahodil
autor: Petr Nahodil, fotografie: Petr Nahodil

Utkání mezi domácím Kladnem a Kert Parkem přinesl souboj přímých sousedů v tabulce. Přestože domácí lépe vstoupili do zápasu z vítězství se radovali hráči z Lužin.

Loading...
Loading...

Do utkání vstoupili aktivněji domácí hokejbalisté Kladna, kteří měli takřka celou první třetinu více ze hry. Svou převahu však dokázali přetavit jen v jedno gólové vedení, když se ve 12. minutě prosadil v předbrankovém prostoru po dorážce Štěpán Důras.
 
Ve druhé třetině se hra postupně vyrovnávala a ke slovu se začali dostávat i hostující hráči Kert Parku. Odměnou jim byla po souhře suchdolských spoluhráčů Laurince s Pavlíkem trefa Dalimila Zvonka, který zblízka překonal domácího Gerlicha. Ještě veseleji bylo hráčům hostujícího týmu poté, co Zvonek našel Jakuba Laurince, který se uvolnil a přesnou střelou poslal svůj tým do vedení.
 
Na další branku si museli diváci počkat až do 43. minuty. Navrátilec do sestavy Kertu Patrik Novák našel před brankou znovu Dalimila Zvonka, ten si i tentokrát poradil s domácím gólmanem a dal výsledku finální podobu.

Kert Park tak zvládl další těžké utkání a po vítězství 3:1 se posunul už na druhé místo tabulky za vedoucí Hostivaří.
 
Další víkend si A-tým od extraligových bojů odpočine. Zahálet, ale nebude a vypraví se do Považské Bystrice, kde se utká s domácím týmem HBK PROTEF Považská Bystrica o Československý superpohár.

Loading...

Související články

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...Loading...Loading...
© 2023 HC Kert Park PrahaVytvořil Michal Pěch - michalpech.netNastavení cookies