Mistr ČR 2017Mistr ČR 2018Mistr ČR 2019Mistr ČR 2021Mistr ČR 2022Mistr ČR 2023Mistr ČR 2024
Mistr ČR 2017, 2018, 2019, 2021, 2022, 2023, 2024

A-tým vrátil Svítkovu porážku a srovnal stav semifinálové série

Muži A, 06.05.2024
Fotografie: Michal Pěch
autor: Petr Nahodil, fotografie: Michal Pěch

Druhé semifinálové utkání zvládl A-tým Kert Parku výrazně lépe a po vítězství 5:3 srovnal stav semifinálové série se Svítkovem na 1:1.

Domácím hráčům Kert Parku se podařil vstup do druhého zdomácího zápasu proti Svítkovu na výbornou. Skóre otevřel už po 38 vteřinách domácí Lukáš Lhota a poslal tak domácí tým do vedení. V čase 3:57 využil nabídnutou přesilovou hru Dalimil Zvonek a v 11. minutě pak znovu v početní výhodě navýšil skóre už na 3:0 Martin Kruček. Ve druhé třetině pak viděli domácí diváci jen jednu branku, a to znovu s podpisem Martina Kručka. třetí třetinu začali hosté přesilovou hrou a po 50 vteřinách ji dokázali také zásluhou Matyáše Bláhy využít. Minutu na to se postaral o gólovou odpověď domácí Lukáš Suchánek. Další branky už domácí nepřidali a tak se po dalších dvou využitých přesilových hrách Svítkova dočkali hosté snížení na konečných 5:3. O branky se postupně postarali Lukáš Kohoutek a Jakub Král.

Kert Park tak vyrovnal stav semifinálové série a před přesunem série na půdu Svítkova dělí oba celky od postupu do finále dvě vítězství. Série pokračuje o příštím víkendu, kdy oba týmy poměří své síly v sobotu od 16:00 hodin a v neděli je pak čtvrtý zápas na programu od 11:00 hodin.