Mistr ČR 2017Mistr ČR 2018Mistr ČR 2019Mistr ČR 2021Mistr ČR 2022Mistr ČR 2023Mistr ČR 2024
Mistr ČR 2017, 2018, 2019, 2021, 2022, 2023, 2024

A-tým veze z Hradce Králové další tři body

Muži A, 05.10.2024
Fotografie: Petr Nahodil
autor: Petr Nahodil, fotografie: Petr Nahodil

Přestože hostující Kert Park měl po většinu zápasu v městě pod Černou věží převahu, bojující domácí zápas dokázali zdramatizovat a na Lužiny tak putují další tři body za těsné vítězství 3:2.

Úvodní třetina dalšího kola Crossdock Extraligy patřila hostujícímu Kert Parku. Skóre utkání otevřel v 8. minutě střelecky aktivní Dominik Barnošák. Do dvougólového vedení pak ve 12. minutě poslal hosty netradičně v útoku hrající Jakub Kovárník. Po změně stran se hra postupně začala přelévat ze strany na stranu a i přes pokračující herní převahu lužinských se z ojedinělého protiútoku dokázali prosadit domácí hokejbalisté. V 18. minutě prostřelil Tótha domácí Daniel Černý a svou trefou vlil domácím krev do žil. Těsně před koncem druhé třetiny vrátil dvougólový náskok na stranu Kertu Milan Jelen. I přes protesty domácích, branka byla uznána a do závěrečné třetiny se tak šlo za stejného brankového rozdílu jako po prvním dějství. Závěrečná třetina pak přinesla jen jediný zásah do černého. Naději pro domácí hokejbalisty vystřelil v přesilové hře Vít Musílek. Domácí pak sáhli i k odvolání brankáře, ale vstřelit další branku jim již důsledně bránící hráči Kertu nedovolili. Všechny body tak putují na Lužiny.

V dalším programu čeká A-tým další venkovní utkání na východě Čech. Tentokráte se vydáme na půdu pardubických Svítkov Stars. Utkání startuje v neděli 13. října od 11:00.