HC Kert Park Praha
HC Kert Park Praha
Menu
Mistr ČR 2017Mistr ČR 2018Mistr ČR 2019Mistr ČR 2021Mistr ČR 2022Mistr ČR 2023
Mistr ČR 2017, 2018, 2019, 2021, 2022, 2023

A-tým sehraje Pilsen Challenge, soupeřem bude Plzeň, reprezentace i slovenský mistr

Muži A, 08.02.2024
Fotografie: Michal Pěch
autor: Michal Pěch, fotografie: Michal Pěch

A-tým se v rámci přípravy na jarní část extraligové sezony zúčastní tradičního zimního turnaje Pilsen Challenge. Na turnaji se kromě domácí Plzně představí také české reprezentace do 20 let a slovenský mistr z Považské Bystrice.

Příprava na jarní část extraligové sezony je v plném proudu. Již tento víkend se A-tým chystá do Plzně na prestižní turnaj Pilsen Challenge. „Do Plzně se určitě těšíme, věřím že pro všechny příjemná změna z toho drilu, který teď hráči absolvovali. Bereme to jako přípravu, ale současně i velmi prestižně, protože budeme hrát v nejlepším hokejbalovém prostředí, které může v České Republice být,“ těší se na turnaj trenér David Kuna.

Pražané se v turnaji utkají postupně se třemi soupeři: „Plzeň hraje doma vždy s námi výborně, následovat bude mezinárodní odveta s Považskou Bystricou a nakonec mladíci z české U20, kteří se věřím budou chtít všichni předvést novému realizačnímu týmu a bojovat o reprezentační dres,“ očekává trenér Kuna. „My budeme chtít hráče protočit, vyzkoušet různé varianty složení a současně postavit dle přípravy jakou hráči měli. Věřím, že by se mělo v některých případech ukázat na hřišti při větší zátěži v počtu utkání o víkendu.“

Turnaj se bude hrát systémem každý s každým. Podle tabulky po základní části si to pak mužstva následně rozdají ve finálovém utkání a zápase o třetí místo. „V neděli určitě budeme reagovat nejen na vývoj, ale také na zdravotní stav hráčů a počet odehraných utkání v turnaji. Budeme rádi, když nás přijedou povzbudit i naši fanoušci, atmosféra bude možná velmi bouřlivá,“ zve fanoušky do plzeňské Precol Arény Kuna.

Rozpis

Loading...

Související články

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...Loading...Loading...
© 2024 HC Kert Park PrahaVytvořil Michal Pěch - michalpech.netNastavení cookies