Mistr ČR 2017Mistr ČR 2018Mistr ČR 2019Mistr ČR 2021Mistr ČR 2022Mistr ČR 2023Mistr ČR 2024
Mistr ČR 2017, 2018, 2019, 2021, 2022, 2023, 2024

A-tým nezvládl koncovku utkání s Letohradem a prohrál 2:3

Muži A, 17.11.2023
Fotografie: Michal Pěch
autor: Michal Pěch, fotografie: Michal Pěch

V napínavém utkání, které se konalo na hřišti na Lužinách, podlehli domácí hokejbalistéLetohradu. Navzdory své aktivitě a snaze, se jim nepodařilo zvrátit výsledek utkání a zápas skončil v základní hrací době výsledkem 2:3.

Sváteční utkání s Letohradem začalo za účasti primátora hlavního města Prahy Bohuslava Svobody a starosty městské části Prahy 13 Davida Vodrážky, kteří přišli podpořit naše mužstvo. Utkání odstartovalo slavnostním buly, které vhodil právě primátor Svoboda.

Zápas se od začátku hrál nahoru dolu. V první třetině byli nakonec úspešnější letohradští Jeleni, kteří se ujali vedení. Do druhé třetiny vstoupili Muži A s odhodláním. Jejich snahu však narušilo vyloučení Michala Javůrka do konce utkání. Dlouhou pětiminutovou přesilovku dokázal Letohrad zužitkovat a ujal se vedení 2:0. Pražané se však semkli dokázali do konce třetiny vyrovnat díky brankám Patrika Nováka a Lukáše Plzáka.

A-tým vstoupil do třetí třetiny velmi aktivně a donutil Letohrad dvakrát v řadě za sebou faulovat. Dlouho přesilovku 5 na 3 se však využít nepodařilo. Pražané byli i nadále aktivní, jejich koncovka však byla horší a ve třetí třetině se jim nepodařilo vstřelit žádný gól. Letohrad naopak svou šanci využil a vstřelil rozhodující branku 55 vteřin před koncem utkání.