HC Kert Park Praha
HC Kert Park Praha
Menu
Mistr ČR 2017Mistr ČR 2018Mistr ČR 2019Mistr ČR 2021Mistr ČR 2022Mistr ČR 2023Mistr ČR 2024
Mistr ČR 2017, 2018, 2019, 2021, 2022, 2023, 2024

A-tým neudržel ve třetí třetině vedení a po obratu se raduje Hostivař, stav finálové série vyrovnán na 1:1

Muži A, 26.05.2024
Fotografie: Michal Pěch
autor: Petr Nahodil, fotografie: Michal Pěch

Druhý finálový zápas držel Kert Park až do poloviny třetí třetiny těsné vedení 2:1. Domácí, ale dokázali skóre otočit na svou stranu a na vedoucí branky Hostivaře už nestihl Kert Park najít odpověď. Stav finálové série je tak po úvodních dvou zápasech nerozhodný 1:1.

Vstup do druhého zápasu vyšel lépe domácí Hostivaři. Domácí byli aktivnější a střely mířily především na Jakuba Totha v brance Kert Parku. Skóre druhého finálového duelu, ale otevřel v 7. minutě první třetiny první střelou na branku domácího brankáře Jan Pavlík. O gólovou odpověď domácí Hostivaře se postaral ve 12. minutě Samuel Kucharčík. Radost domácím však dlouho nevydržela. Dalimil Zvonek se dobře zorientoval ve středním pásmu a volnější prostor využil k překvapivé střele ze středního pásma, která skončila za zády gólmana Hostivaře. Po tomto zásahu se domácí rozhodli pro změnu ve svém brankovišti a Šťourala nahradil Brykner. I v dalším průběhu zápasu měli domácí hráči více ze hry a šance se počítaly především na jejich straně. Branku ovšem nevstřelili a Kert si tak odnesl do kabin po druhé třetině těsné vedení 2:1. 

Do třetí třetiny vstoupili hráči Kertu s aktivnější hrou a začali hrozit i v útočném pásmu. Trn z paty domácím vytrhlo až vyloučení v polovině třetí třetiny, které už po 19 vteřinách dokázal využít Tomáš Kudela. Vyrovnávací branka domácí nakopla a za dvě a půl minuty po vyrovnání se dočkali i vedoucí branky. Ta nesla podpis opět Samuela Kucharčíka. Kert Park nesložil zbraně, ale branka Jana Čejky minutu a půl před koncem situaci notně zkomplikovala. Trenéři Kert Parku pak sáhli k power play, ale domácí už komplikaci nepřipustili a zápas dotáhli do vítězného konce. 

Loading...
Loading...

Po úvodních zápasech na hřišti celku HBC Hostivař je tedy stav finálové série vyrovnaný a je jasné, že o dalším víkendu se na Lužinách bude hrát oba dny. Třetí zápas série je na programu v sobotu 1. 6. od 16 hodin a čtvrtý zápas, kdy už se bude moci celá série rozhodnout, pak o den později tj. v neděli 2. 6. od 14 hodin. Přijďte nás podpořit, budeme Vás potřebovat!! 

Loading...

Související články

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...Loading...Loading...
© 2024 HC Kert Park PrahaVytvořil Michal Pěch - michalpech.netNastavení cookies