Mistr ČR 2017Mistr ČR 2018Mistr ČR 2019Mistr ČR 2021Mistr ČR 2022Mistr ČR 2023Mistr ČR 2024
Mistr ČR 2017, 2018, 2019, 2021, 2022, 2023, 2024

A-tým Kert Parku si v předehrávce poradil s Pardubicemi

Muži A, 18.10.2024
Fotografie: Petr Nahodil
autor: Petr Nahodil, fotografie: Petr Nahodil

Kert Park na domácím hřišti pokračuje na vítězné vlně. Po Ústí si poradil i s hosty z Pardubic a připsal na své konto další tři body, tentokráte za vítězství 4:2.

I další zápas Kert Parku přinesl gólově vyrovnaný duel s vítězným koncem pro hráče Kertu. O první branku zápasu se v 7. minutě postaral kapitán domácího Kertu Vojtěch Jágr, který střelou za modrou čarou překvapil hostujícího brankáře. O odpověď hostů se postaral v 19. minutě Nicolas Langr, jenž zúročil kombinaci pardubických po vyhraném vhazování v útočném pásmu. Domácí odpověděli záhy, když pohotovou dorážkou vrátil vedení na stranu domácích Michal Javůrek. Pardubice dokázali ještě v téže třetině vyrovnat. V nabídnuté přesilové hře prokázal důraz před brankou Luboš Moravec, který nadvakrát překonal domácího Jakuba Tótha. Domácí vrátil znovu do vedení další dorážkou Lukáš Suchánek. K vítězství domácí Kert ještě víc přiblížil ve 42. minutě důrazný Tomáš Wróbel. V závěru utkání si pak již domácí vývoj pohlídali a dokráčeli tak k dalšímu vítězství v letošní sezóně.

Dalším zápasem na programu A-týmu bude utkání o Československý superpohár, které se odehraje příští sobotu 26. října od 16:00 na Lužinách. Přijďte podpořit naše hráče v mezinárodním souboji s vítězem slovenské extraligy týmem HBK PROTEF Považská Bystrica.