Mistr ČR 2017Mistr ČR 2018Mistr ČR 2019Mistr ČR 2021Mistr ČR 2022Mistr ČR 2023
Mistr ČR 2017, 2018, 2019, 2021, 2022, 2023

Muži A otočili utkání s Letohradem, rozhodující gól padl těsně před koncem

Muži A, 27.04.2024
Fotografie

⚠️ Textový report vygeneroval jazykový model GPT-4 ⚠️

V napínavém utkání se Muži A utkali s týmem z Letohradu. Přestože byl Letohrad výrazně aktivnější, Muži A dokázali svou výbornou střeleckou úspěšností otočit zápas ve svůj prospěch. Rozhodující gól padl pouhé dvě minuty a 54 sekund před koncem utkání.

Hosté

Branky: 41. Bečka J. (Švec Š.), 41. Šíma P. (Dostál R.), 44. Dostál R. (Halbrštát D., Šíma P.) - 6. Šperl D. (Laurinc J., Lhota L.) PP, 7. Kruček J. (Kruček M., Zvonek D.) PP, 39. Pavlík J., 43. Jágr V. (Kruček M.)

Třetiny: 0:2, 0:0, 3:2

Průběh utkání: 0:3, 2:3, 2:4, 3:4

Utkání se odehrálo na hřišti v Letohradu. Muži A začali silně a první třetinu vyhráli 2:0, oba góly vstřelili David Šperl a Jiří Kruček. Ve druhé třetině se skóre nezměnilo, ale ve třetí třetině se Letohrad probudil a dokázal snížit na 3:2. Muži A ale nenechali nic náhodě a zvýšili na 4:2 díky gólu Jana Pavlíka. Letohrad se ale nevzdal a dokázal opět snížit na rozdíl jediné branky. V napínavém závěru utkání pak přišel rozhodující moment. Vojtěch Jágr vstřelil vítězný gól 2 minuty a 54 sekund před koncem utkání a zajistil tak pro Muže A cenné vítězství 4:3. Muži A během utkání využili dvě přesilovky.