Mistr ČR 2017Mistr ČR 2018Mistr ČR 2019Mistr ČR 2021Mistr ČR 2022Mistr ČR 2023
Mistr ČR 2017, 2018, 2019, 2021, 2022, 2023

A-tým o víkendu stoprocentní. Na sobotní vítězství v Pardubicích navázal nedělní domácí vysokou výhrou nad Karvinou

Muži A, 26.03.2024
Fotografie: Michal Pěch
autor: Petr Nahodil, fotografie: Michal Pěch

Nabitý program Crossdock Extraligy postavil před A-tým hned dvě víkendová utkání. V sobotu si naši hráči poradili s domácími Pardubicemi, kdy o svém vítězství rozhodli až v závěrečné třetině třígólovou reakcí na vyrovnávací branku domácích Pardubic. V neděli pak přidali další vítězství, když si na domácí půdě s chutí zastříleli proti hostům z Karviné.

V sobotu se představili hokejbalisté A-týmu Kert Parku na hřišti Pardubic. Ve vyrovnaném zápase držel Kert dvě třetiny těsné vedení 1:0, o které se už v úvodu utkání postaral Martin Kruček. Vyrovnání se domácí hokejbalisté dočkali hned v úvodu třetí třetiny, kdy z blízka dorazil míček do sítě domácí Pavel Malý. Na vyrovnávací branku domácích zareagoval náš tým tím nejlepším způsobem a třemi brankami v rozmezí tří minut utkání překlopil na svou stranu. Nejprve se po výborné práci Jana Pavlíka prosadil Michal Javůrek. Zakrátko posunul skóre kapitán týmu Vojtěch Jágr. Skóre pak střelou z dálky navýšil na konečných 1:4 v náš prospěch Jakub Laurinc. Hned čtyřmi body se blýskl Vojtěch Jágr, který se podílel na všech našich brankách. V brance opět podpořil svůj tým jistým výkonem Jakub Toth.

Ani ne 24 hodin po utkání v Pardubicích čekala A-tým dohrávka odloženého utkání z podzimní části proti Karviné. V první třetině viděli diváci na Lužinách jen jedinou branku, a to po trefě Jana Pavlíka, kterému naservíroval lahůdkovou přihrávku Martin Kruček. O svém vítězství rozhodli domácí ve druhé třetině, kdy rozvlnili síť hostujícího týmu hned šestkrát. O góly se postarali Vojtěch Jágr, Patrik Novák, čistým hattrickem se blýskl Dalimil Zvonek a opět Jan Pavlík. Branky se dočkali i hosté, když na 7:1 snížil karvinský Jaroslav Růžička. I ve třetí třetině pokračoval gólový koncert domácích, kteří přidali dalších 5 branek. Další dvě trefy přidal Vojtěch Jágr, který si v zápase také připsal hattrick. Na konečných 12:1 posunuli skóre ještě Milan Jelen, Lukáš Lhota a Radomír Vaněk.

V dalším programu jarní části sezóny se A-tým představí na Final Four Českého poháru v Plzni. V pátek od 17:00 nás čeká semifinále poháru proti druholigové Opavě a v sobotu pak budeme pod kamerami ČT Sport plus bojovat o konečné umístění v Českém poháru.