MISTR ČR 2017, 2018, 2019, 2021 a 2022

Zimní soustředění dorostu a st. žáku v Dobřanech

Dorost, Starší žáci 01.03.2023   Martin Horský

Před nadcházející jarní částí vyrazil dorost se zapojujícími se staršími žáky na víkendové soustředění do Dobřan (17.-19.2), kde byla k dispozici hokejbalová hala. Prodloužený víkend začal pro hráče hned v pátek ráno, kdy se vlakem dopravili na místo. Hokejbalová hala je zde hned vedle nádraží, takže přesun od vlaku byl snadný, navíc když objemná zavazadla cestovala samostatně vozem. Hned v 11h čekala hráče první tréninková jednotka. Následovalo ubytování, oběd a odpolední odpočinek. Na odpolední 17:30 hodinu bylo domluveno přátelské utkání s dobřanským týmem B dospělých. Pro naše hráče to byly cenné zkušenosti, poměřit se s ostřílenými borci, přestože utkání pro nás výsledkově nedopadlo úplně dobře. Ubytování bylo zajištěno hotelového typu s plnou penzí přímo v centru v Dobřanech v dochozí vzdálenosti od hřiště.

Sobota se nesla ve znamení 3 jednotek, tedy dopolední  od 9:30 na hokejbalovém hřišti, odpolední ve 14h vložený volnější boxerský trénink v tělocvičně a na závěr v 18h přátelské utkání s dorostem Plzně. Úvod utkání se nesl částečně v duchu přicházející únavy po náročných dnech a s lehkou převahou a vedením Plzně, ale ke konci třetiny jsme se soupeřem srovnali tempo a zbytek utkání měl vysoké nasazení a vyrovnaný obraz hry, i když ztrátu z úvodu jsme již nedohnali (1:3).

Na neděli byla nachystaná ještě jedna jednotka v hale, kde již volnější formou kluci po úvodních cvičeních sehráli miniturnaj 3 týmů a trénink zakončili samostatnými nájezdy. Návrat vlakem byl naplánován na 13h s příjezdem na Lužiny po 15h. Hráči i trenéři si soustředění pochvalovali a již se těší na jarní část sezóny a na další podobnou akci.

  Tags: , , ,