MISTR ČR 2017, 2018, 2019

Vítězná minipřípravka v Kralupech

Minipřípravka 12.12.2019   Jitka Steibachová  Martin Horský

V neděli 8.12.2019 v 9.00 začal poslední turnaj minipřípravky pro letošní rok. Již tradičně v tomto čase se uskutečnil v hale v Kralupech nad Vltavou. Naši hráči se postupně utkali s týmy HBC Hostivař, SK Kelti M, HBC Tygři Mladá Boleslav a SK Kelti B.

HC Kert Park Praha – HBC Hostivař  8:5 (3:2, 2:2, 3:1)

První utkání  s HBC Hostivař začalo velice vyrovnaně. Konečné vítězné skóre 8:5. Tady musíme vyzdvihnout našeho gólmana, který zachránil nejednu šanci a podržel celý tým. Krásné přihrávky  našich již pokročilých hráčů se úspěšně proměnovaly v góly. Byla to adrenalinová podívaná plná napětí. Kluci a holky díky.

Branky: Lukáš 3x, Vašek 5x.

HC Kert Park Praha – SK Kelti 2008 M  9:0 (2:0, 3:0, 4:0)

Bez přestávky hráči skočili do druhého utkání. Soupeřem nyní byli SK Kelti 2008 modří. Toto utkání skončilo výhrou 9:0. V našem týmu bylo nasazeno mnoho nováčků, kteří nemají zatím velké zkušenosti. V tomto zápasu se ale již začínali ukazovat. Naše dívčí účast zde ukazovala svoji lehkost a bojovnost, při čemž vybojovaly nejednu příležitost. Jejich přihrávky zkušeným útočníkům vedly k nejednomu gólu.

Branky: Lukáš 4x, Vašek 3x, Vojta 2x

HC Kert Park Praha – Tygři Mladá Boleslav  3:1 (0:0, 3:1, 0:0)

Po hodinové přestávce, kterou hráči využili odpočinkem a malým obědem, skočili do souboje s týmem tygrů MB. Výhra 3:1 nás přesvědčila, že jsou hráči opravdu v dobré kondici. Zkušení kluci nás podrželi a útočili co to šlo. V tomto souboji by to bez nich nešlo. Novačkové tady nasbírali zkušenosti a nebáli se zapojovat o boj o míček. Nebojí se střetu a začínají bránit hlava nehlava. Pracovali jako tým.

Branky: Lukáš 2x, Vašek

HC Kert Park Praha – SK Kelti 2008 B  8:0 (4:0, 2:0, 2:0)

Ve čtvrtém utkání na nás čekali SK Kelti 2008 bílí. Zde si všichni hráči dali svého zaslouženého gooola. Zkušení hráči vytvářeli pro nováčky gólové příležitosti, které byly úspěšně proměňovány v góly. Velké díky za týmového ducha. Vedete nováčky správným směrem. Góly se povedly opravdu všem. Nechybělo ani bránění a přihrávky. Nasazená samostatná trojice nováčků i tak proměnila nejednoho góla. Přihrávky, útoky a dorážky byla týmová práce a je vidět, že tréninky, rady trenéra a hokejbal berou všichni vážně. Takže výhra 8:0. Zaslouženě říkám GRATULUJI HRÁČI a díky za parádní podívanou.

Branky: David, Lukáš, Ríša 2x, Terezie, Vašek 2x, Viktorie

Vyjádření trenéra Martina Horského: „Na turnaj jsme dorazili o proti předešlým konečně v trochu širší sestavě. Dnes jsme byli spokojeni se všemi hráči včetně gólmana, který nejedenkrát tým podržel v nelehkou chvíli a blýskl se i dvěma nulami, za což patří dík i celému týmu. Všichni podali nadstandardní výkony, zkušení borci udávali tempo zápasů a nováčci se k nim úspěšně přidávali svým nasazením a urputností, což bylo odměněno řadou hezkých gólů, na kterých se dnes střelecky podíleli úplně všichni hráči a hráčky.“

 

Sestava: Jakub Pometlo (G) – David Broulík, Terezie Elstnerová, Lukáš Horský, Viktorie Marhoulová, Vojta Pleštil, Richard Steinbach, Václav Sýkora. (trenéři M. Horský, J. Šimůnek)

Autor: Jitka Steibachová

  Tags: , ,