MISTR ČR 2017, 2018, 2019 a 2021

Víkendový program našich týmů

A-tým má tento víkend v rámci Crossdock extraligy hokejbalu nabitý program. Nejprve v pátek přivítá doma celek HBC Hradec Králové, kdy od 19:15  sehraje odložené utkání. Hradečtí v posledním zápase před týdnem prohráli v Hostivaři 6:4 a v tabulce jim patří 10. příčka za 3 dosavadní výhry. Náš celek, který je současně v tabulce na 3. pozici, může navázat na poslední výhru 6:3 v Ústí nad Labem a získat snad další 3 body. V sobotu pak od 16h přivítá A-tým v dalším domácím utkání celek HBC Most. Toto utkání bude pravděpodobně náročnější a atraktivnější, neboť Most je v tabulce před námi s náskokem 5 bodů, ale náš tým má zápas k dobru. Navíc Most v posledním zápase vyhrál doma nad vedoucím Kladnem 4:2 a snížil na něj náskok v tabulce na 2 body. Jak obě utkání dopadnou můžete vidět naživo na Lužinách. Podaří se získat plný počet 6 bodů a vyhoupnout se tak v přímém souboji na druhou pozici tabulky před Most?

Dorostenci přivítají v neděli od 14h doma Prachatice. Doufejme, že se podaří navázat na trochu nečekanou výhru 3:2 nad Kovem A a na poslední 19:0 nad Kovem B. Našemu týmu patří 4. pozice v tabulce s 12 body po odehraných 6 kolech. Prachatice jsou o 2 příčky níž s 8 body, v posledním kole prohráli doma se Suchdolem nad Lužnicí 4:5. Utkání začíná v neděli od 14h na Lužinách.

Starší žáci měli zavítat do Ústí nad Labem, ale pro naši širokou marodku bude utkání pravděpodobně odloženo. Utkání mělo začínat v 10:30 v Ústí nad Labem.

Mladší žácí by měli sehrát svůj obvyklý turnaj, tentokrát trochu netradičně - doma a v Berouně.  V neděli dopoledne se utkají nejprve doma s Hostivaří od 9h a pak v Berouně s domácími Kelty v 11:30. Snad se podaří navázat na poslední 2 vítězství z Ústí nad Labem.

Přípravka v sobotu dopoledne přivítá doma celky z Kladna a Nového Strašecí. Protože se jedná o turnaj hraný klasicky v 5+1 hráčích na celé hřiště, nasazujeme tentokrát jen 1 mužstvo. Původně se mělo hrát v Mostě, ale ten se přihlásil na 3+1 turnaj do Hostivaře a pořadatelství se vzdal, tak jsme se ujali po Mladé Boleslavi pořadatelství druhého turnaje 5+1 my u nás na Lužinách. Hrát by se mělo ve stejném režimu, jako hrají mladší žáci, tedy 3 zápasy každý s každým na 3x10 min.

Minipřípravku čeká v neděli dopoledne 4. turnaj sezóny. O místě konání Vás budeme informovat v průběhu týdne. Mělo by se jednat o Nové Strašecí nebo Hostivař.

  Tags: , , , , , , , , , ,