MISTR ČR 2017, 2018, 2019 a 2021

Víkendový program našich celků, pozor: A-tým utkání odloženo

Dorost, Minipřípravka, Mladší žáci, Muži A, Nezařazené, Přípravka 30.09.2021   Milan Kubíček, Martin Horský

A tým:  Pozor změna - sobotní utkání proti Pirátům z Hradce Králové je odložené na 5.11. od 19:15.

Dorost zajíždí sehrát své odložené utkání do dalekého Suchdola nad Lužnicí. Tento jihočeský tým je poskládaný rovnoměrným dílem z chlapců a děvčat. Když k tomu připočteme tradičně bouřlivé prostředí v Suchdole, mají se naši dorostenci na co těšit. Dorostenci ale jedou pro první body do tabulky. Utkání začíná v 15 hodin a sledovat ho můžete na stánkách Hokejbal.cz.

Starší žáci po dvou odehraných utkáních vedou tabulku své soutěže. Další utkání odehrají na hřišti Hostivaře ve středu 6.10. v 18:30. Domácí tým nevstoupil do soutěže nejlépe, má pouze dva body ze dvou utkání a je zatím za očekáváním tohoto celku z Prahy 15.

Mladší žáci nastoupí v neděli na Lužinách ke dvěma svým utkáním. Nejprve od 10 hodin nastoupí proti celku Berouna označeným B. Ve druhém utkání od 13 hodin změří síly s mužstvem Rakovníka. V obou utkáních nebude náš mladý tým favoritem, ale pokusí se soupeře překvapit.

Přípravka zajíždí v sobotu dopoledne se dvěma týmy na půdu soupeřů. Jedno družstvo odehraje turnaj v Novém Strašecí, kde se kromě domácích 2 týmů utká ještě s 2 týmy z Berouna. Druhé družstvo se pak v pražské Hostivaři utká s Tygry z Mladé Boleslavi a 3 domácími týmy, z nichž jeden je kompletně dívčí.

Mikropřípravka, tedy naši nejmenší, odehrají svůj první turnaj v neděli dopoledne v pražských Čimicích. Specifika tohoto turnaje jsou, že se hraje na malé branky ve 3 bez brankářů a je určen výhradně nejmenším dětem narozeným v roce 2015 nebo mladším.

  Tags: , , , , , , , , , ,