MISTR ČR 2017, 2018, 2019

Starší žáci podlehli Kladnu 2:8

Starší žáci 05.10.2020   Milan Kubíček  Václav Křivánek

2:8

HC Kert Park Praha (0:0;0:0;0:0) HBC Kladno
Branky: Chán (Janda), Broulík (Adam, Drnec)
Sestava KER: Štráberger, Slaboch, Vrabec, Křivánek, Nevšímal, Adam, Drnec, Broulík, Chán, Janda, Hampl, Stašák, Néma, Větrák O.

Vstup do utkání se nám povedl. Přitlačili jsme hosty před jejich branku a vytvořili si několik brankových příležitostí. K naší smůle jsme využili jen jedinou, když nahrávku Jandy zužitkoval Chán. I nadále jsme byli lepším týmem, pak přišlo zbytečné vyloučení, oslabení jsme ubránili, ale další hra v početním nevýhodě nás stála vyrovnání. Aby toho nebylo málo, do první přestávky Kladno otočilo výsledek ve svůj prospěch. Začátek druhé třetiny byl jak ze zlého snu. Další tři branky soupeře rozhodly zápas. Sice jsme dokázali korigovat v přesilové hře Broulíkem, ale to bylo vše. V poslední třetině přidali hosté další branky a rozhodli o svém vysokém vítězství.

Komentář trenéra Milana Kubíčka:

Zbytečná vyloučení v druhé polovině první třetiny nám vzala šanci v zápase uspět. Jinak začátek byl povedený, jenže místo střely se snažíme nahrávat, takže k ohrožení branky ani nedojde. Když pustíte tak zkušené mužstvo jako je Kladno do vedení, jen těžko můžete s utkáním něco udělat. Tři branky jsme dostali z důrazu na brankovišti, tohle musíme zlepšit, jinak nemůžeme v těchto utkáních získat body.

  Tags: , , , , ,