MISTR ČR 2017, 2018, 2019

Sedmý ročník turnaje o Pohár starosty Prahy 13 zná své účastníky

Mladší žáci 10.07.2019   Milan Kubíček

V rekordně krátké době se podařilo pořadatelům zaplnit již tradiční turnaj o Pohár starosty Prahy 13 pořádaný tentokrát pro mladší žáky. Hodně nám pomohl článek na stránkách Českomoravského svazu hokejbalu, za ten ještě jednou děkujeme. Některé týmy nás oslovili ještě před vypsáním turnaje. Několik mužstev jsme museli bohužel odmítnout, je však na zamyšlení, zda-li příští rok uspořádat větší turnaj.

Koho tedy v záři na Lužinách přivítáme?

TJ Tatran Třemošná - loňský účastník, který skončil těsně pod stupni vítězů na čtvrtém místě.

HBC Hostivař - po delší odmlce dorazí i klub z Prahy 15, u nějž je vždy zaručená kvalita mužstva. Hostivař bude jeden ze spolu favoritů turnaje.

HBC Rakovník - poprvé se u nás na turnaji objeví mužstvo Rakovníka, jenž letos naskočí i do regionální soutěže mladších žáků.

HBC Lišky Liberec - toto sympatické mužstvo jsme moc chtěli získat na turnaj. Budou hráči z pod Ještědu černým koněm turnaje?

SK Rebel Praha - mužstvo, které nakonec nahradilo loňského obhájce vítězství HBC Autosklo H.A.K. Pardubice. Rebelové patřili v loňské sezoně do první poloviny tabulky, a tak o jeho kvalitě nemůže být pochyb.

HC KERT Park Praha - šestici uzavírá domácí omlazený tým, jenž by chtěl minimálně vyrovnat loňské stříbrné umístění.

  Tags: , , , , ,