MISTR ČR 2017, 2018, 2019

Přiveď kamaráda! Náborová akce mladých hráčů, která odmění Vaši pomoc

Nezařazené 01.04.2019   Michal Pěch

Kert Park vstoupil do jara letošního roku s novou náborovou akcí „Přiveď kamaráda!“ Ta má za cíl nalákat nové hráče z řad přátel a známých našich současných členů. Zapojte se do akce i vy a získejte za odměnu klubovou čepici ale i další ceny! Akci přibližuje šéftrenér mládeže Tomáš Dohnal.

Akci mohou nejvíce pomoct naši hráči, rodiče, ale i trenéři a funkcionáři...

„V loňském roce jsem v rámci prezentace náborových akcí provedl průzkum u rodičů, kteří neměli zájem, aby jejich dítě hrálo hokejbal. Zjistil jsem, že důvody jsou v podstatě tři. Jedna skupina rodičů chce pro své dítě prestižnější a známější sport jako hokej, fotbal, basketbal, pro druhou skupinu je to sport příliš tvrdý a třetí skupina hledá vyloženě rekreační, neorganizovaný sport,“ přibližuje šéftrenér mládeže Tomáš Dohnal. „Dále jsem zjistil, že většina našich hráčů se k hokejbalu dostala tak, že je, nebo jejich rodiče přesvědčil někdo z klubu. Trenér, funkcionář, hráč nebo rodič našeho hráče. Minimum hráčů pak přišlo při některé z náborových akcí.“

Oslovujte své přátele a známé!

Proto tedy rozhodnutí, udělat akci na podporu toho co je nejefektivnější. Tak se zrodila akce „Přiveď kamaráda“. „Rádi bychom stimulovali snahu stávajících hráčů a jejich rodičů, ale i trenérů a funkcionářů nebo bývalých hráčů o rozšíření naší mládežnické základny. Proto apelujeme na všechny zmíněné, a vybavíme je jednak potřebnými letáky, ale také odkazem, který můžou sdílet na fb a také požádat o další sdílení,“ vyzývá Dohnal.

Klubová čepice, ale i další odměny pro ty, kteří nového hráče přivedou...

„Náš klub počítá s odměnami pro ty, kteří nového hráče přivedou. Základní odměnou je klubová čepice, ale v případě aktivnějších náborářů počítáme i s dalšími cenami. Apeluji tedy na všechny, aby náborovou akci vzali za svou a abychom co nejdříve doplnili řady našich mladých hráčů. Samozřejmě nejen těch nejmenších, ale uvítáme i kluky do žákovských kategorií,“ uzavírá Tomáš Dohnal.

Náborový leták ke stažení

Grafika ke sdílení ve formátu JPG.
Tiskové PDF, velikost A5.