MISTR ČR 2017, 2018, 2019

Přípravka zavítala do Berouna

Přípravka 08.10.2020   Martin Horský  Jiří Kraml

V sobotu 3.10. jsme vyrazili na 2. turnaj přípravek do Berouna, kde jsme se postupně utkali s Kladnem bílým, berounskými Kelty, Kladnem modrým a domácími Fretkami. Předpověď slibovala pěkné počasí, které se také vyplnilo, takže hráči i fanoušci si užili příjemné dopoledne s hokejbalem.

První utkání proti bílému Kladnu se nám vůbec nepovedlo. Nám se nedařila rozehrávka a když jsme se dostali do zakončení, tak jsme neměli střelecké štěstí. To na rozdíl od nás soupeř skóroval z většiny šancí a zaslouženě zvítězil. Konec utkání se stal smolný pro Lukáše, který po zásahu achylovky holí soupeře byl nucen odstoupit z turnaje.

V dalším utkání proti Keltům se nám již vedlo o něco lépe, dařila se nám kombinace, přesto jsme drželi krok a vyrovnané skóre jen do poločasu dvěma trefami Filipa Douchy. V druhé půli nám soupeř i přes trefu Filipa Větráka odskočil o pár branek a utkání zvrátil na svou stranu.

Po přestávce na nás čekal druhý tým z Kladna, tentokrát modrý. Ani proti modrým kladenským se nám příliš nedařilo, i když v prvním poločase jsme se 3x trefili z holí Vaška a Filipa Větráka. Koncem utkání jsme málem přišli o druhou oporu, kdy Vašík schytal několik seker přes prsty, když v pádu přišel o rukavici.

V posledním utkání proti Fretkám se nám dařilo o poznání lépe. Vedení jsme se ujali již v úvodu utkání a v poklidu dokráčeli k zaslouženému vítězství. Svůj první gól vstřelil nováček Adam Lískovec, který završil střeleckou šňůru Vaška a obou Filipů.

Vyjádření trenéra Martina Horského: "Dnešní turnaj až na poslední zápas s Fretkami se nám příliš nevyvedl. Škoda, že Lukáš byl nucen odstoupit z turnaje, ale hlavně že je nakonec v pořádku bez zranění, stejně tak Vašík. Střelecky se dnes dařilo zejména ostříleným matadorům Filipovi Douchovi, Filipovi Větrákovi a Vaškovi Sýkorovi. Nováčci pak sbírali cenné zkušenosti při svém prvním startu. Gólmani, kteří se střídali po poločasech, pak předvedli výkony, na které jsme od nich zvyklí."

Sestava: Jakub Bláha, Jakub Pometlo - Filip Doucha, Lukáš Horský, Adam Kraml, Adam Lískovec, Kryštof Machytka, Oliver Ondík, Václav Sýkora, Filip Větrák.

  Tags: , , ,