MISTR ČR 2017, 2018, 2019, 2021 a 2022

Přípravka se představila v Mladé Boleslavi

Přípravka 13.09.2021   Martin Horský  Martin Horský

Na první turnaj sezóny v sobotním dopoledni 11.9. byla přípravka nominována do Mladé Boleslavi, kde se ve třech zápasech postupně utkala s celky Rebelů z Prahy, domácími Tygry a libereckými Liškami. Při třech utkáních se hrálo 2x12 min v klasickém formátu 3+1 na malé hřiště.

Kert Park - SK Rebel Praha: V brance začal v prvním poločase Vilda, utkání bylo v této části hry poměrně vyrovnané. V druhém poločase se do branky postavil Kryštof. V této části jsme měli již lehčí převahu a několika povedenými trefami jsme dospěli ke konečnému vítězství.

Kert Park - Tygři Mladá Boleslav: Toto utkání se nám vůbec nevydařilo. Soupeř byl ve všech směrech rychlejší a šikovnější a od toho se i odvíjelo celkem jednoznačné vítězství Tygrů. Oba gólmani podali obdobné výkony a celý tým byl po celou dobu poměrně pod tlakem. V brance tentokrát začínal Kryštof.

Kert Park - HBC Liberec: Toto utkání patřilo z naší strany asi k nejsnazším a celým průběhem jsme dokráčeli k přesvědčivému vítězství. Utkání začal v brance Vilda a Kryštof ho střídal v poločase. Řada hráčů se prezentovala velice pěknými akcemi.

Do Boleslavi jsme zavítali po dlouhé době a celkem jsme se i těšili, i když je to trochu z ruky. Hokejbalový areál mají velice příjemný. Děkujeme pořadatelům za uspořádání, drobnou odměnu pro děti a rodičům a fanouškům za podporu. Určitě sem zas někdy rádi zavítáme.

Vyjádření Trenéra Martina Horského: "Na první turnaj jsme vyrazili v počtu 9 hráčů a hráček v poli a dvěma gólmany. Pro řadu hráčů se jednalo o vůbec první zápasy, zejména co se týče nově příchozích nováčků. S předvedeným výkonem jsem byl mile překvapen. Již zkušení hráči předváděli výkony, na které jsme byli z minulosti zvyklí, zejména v prvním a třetím utkání s Rebely a Libercem, které jsme přesvědčivě vyhráli. Při 9 hráčích jsme hráli na 3 lajny. Jádro týmu tvořili Lukášova a Vaškova formace, které vhodně doplňovali Jakub, Michal, Sebastien a Helenka. Ve třetí formaci se pak střídali úplní nováčkové (František, Denis a Tomáš), kterým ještě kryli záda již zkušení borci. Obě zmíněná utkání se povedla jak hráčům, tak i oběma gólmanům, kteří předvedli řadu pěkných zákroků. Utkání s Boleslaví se nám ale po všech stránkách vůbec nepovedlo a soupeř doplněný o řadu opor z hokeje zaslouženě zvítězil výrazným rozdílem. Turnaj nám ukázal, na kterých činnostech musíme dále pracovat. Již se těšíme na další turnaj 2.10."

Sestava: Kryštof Machytka (G), Vilém Nalezený (G) - Jakub Bláha, Lukáš Horský (C), Sebastien Chán, Helena Machytková, Tomáš Romanovský, Václav Sýkora, Michal Šeps, František Vlach, Denis Weinpold.

  Tags: , , , , ,