MISTR ČR 2017, 2018, 2019

Přípravka na Kladně sbírala zkušenosti

Přípravka 10.10.2019   Martin Horský  Jiří Kraml

První říjnová sobota nás zavedla do Kladna na druhý turnaj přípravek v této sezóně. Postupně jsme se utkali s dvěma týmy Hostivaře, domácím Kladnem a na závěr s Mostem. Turnaje se ještě zúčastnili HC Slavia Praha (2011) a druhý domácí tým. Předpověď slibovala špatné deštivé počasí, ale to se naštěstí nakonec naplnilo jen částečně, kdy po poledni přišla asi hodinová přeháňka. Po krátkém přerušení průběhu turnaje jsme poslední utkání odehráli již bez deště.

Všechny naše utkání měly obdobný průběh, kdy během úvodních třetin a v utkáních s Hostivaří i do poloviny zápasu se nám dařil držet ještě vyrovnaný nadějný stav, který jsme ale v závěru každého zápasu postupně ztráceli.

HC Kert Park Praha – HBC Hostivař B     4:7 (1:3, 1:1, 2:3)
Branky: Doucha 2x, Horský, Bilý.

HC Kert Park Praha – HBC Hostivař M    3:6 (2:3, 1:1, 0:2)
Branky: Bilý, Větrák, Čihák.

HC Kert Park Praha – HBC Kladno B     1:6 (1:2, 0:3, 0:1)
Branky: Bilý.

HC Kert Park Praha – HBC Most     2:8 (1:2, 1:2, 0:4)
Branky: Doucha, Větrák.

Na závěr turnaje všichni hráči obdrželi od pořadatelů drobnosti ve formě ovoce a sladkostí, i když tradiční společné závěrečné vyhlášení se kvůli počasí nekonalo. Pořadatelům děkujeme za bezproblémové uspořádání turnaje a fanouškům a rodičům za podporu.

Vyjádření trenéra Martina Horského:

„Na turnaj do Kladna jsme při absenci některých tradičních opor včetně brankáře Honzy Čermáka jeli s týmem doplněným 4 hráči z minipřípravky. Proto jsme od výsledků neměli přehnaná očekávání a spíše jsme předpokládali, že budeme sbírat zkušenosti a že můžeme jen překvapit. Myslím, že jsme předvedli 4 poměrně herně vyrovnaná utkání, i když konečné výsledky tomu úplně neodpovídaly. Pro oba malé gólmany to byla premiéra v brance přípravky.“.

Sestava: Jakub Bláha (G), Jakub Pometlo (G) – Timotej Bilý, David Čihák, Filip Doucha, Lukáš Horský, Adam Kraml, Ondřej Suchánek, Václav Sýkora, Filip Větrák.

Trenéři: Martin Horský, Martin Větrák

  Tags: , , , , ,