MISTR ČR 2017, 2018, 2019 a 2021

Přípravka na dvou turnajích

Přípravka 03.10.2021   Jitka Steinbachová, Martin Weinpold
V sobotu 2.10. 2021 byla naše hokejbalová přípravka rozdělena na 2 týmy. Jeden tým vyrazil do Nového Strašecí a druhý tým vyrazil na půdu Hostivaře.
Hostivař
Tým v Hostivaři čekaly 4 zápasy. Postupně se utkali s Hostivaří M, s Tygry z Mladé Boleslavi, Hostivaří dívky a Hostivaří B. V počtu 6+1 jsme se vrhli na první zápas s Hostivaří M, ale ten se nám úplně nepodařil. Střelená tyčka střídala další střelenou tyčku a nebo lapačku gólmana. Avšak poučeni z těchto chyb jsme vyrazili na Tygry z Mladé Boleslavi. Tady byl souboj vyrovnaný, ale nakonec jsme zaslouženě zvítězili. Bohužel vedrem a únavou se náš gólman přehřál a v tomto zápase jsme ho museli vystřídat, takže jsme nastoupili v počtu 5 + 1, s Jakubem Bláhou v brance. Do zápasu na hostivařské dívky jsme vstoupili opět kompletní i s Kryštofem v brance. Každý hráč si dal zasloužený gól a zápas jsme s přehledem vyhráli. Na poslední zápas proti druhému hostivařskému týmu, kdy opět musel do Branky Jakub, už byli hráči hodně vyčerpaní a tak museli ze sebe potit krev, zvláště když se odpoledne udělalo vedro. Statečně se rvali do poslední chvíle, ale na tento tým už fyzicky nestačili. Děkujeme pořadatelům za chutnou svačinu, krásný den a těšíme se zase příště 23.10., tentokrát doma na Lužinách. -js-
Nové Strašecí
Sobotní ráno nás přivítalo město Nové Strašecí zataženou oblohou a tak rodiče první zápas trávili v bundách. První zápas proti Keltům B děti vyhrály a získaly tak chuť do dalších zápasů a rodiče mohli do triček. Druhý zápas proti Novému Strašecí - žlutá byl do poslední chvíle v podstatě hráčsky vyrovnaný, ale náš tým nakonec těsně podlehl. Třetí byl pro změnu pro náš tým třešničkou na dortu a děti si spravily chuť vysokou výhrou nad domácím celkem Nové Strašecí - modrá. Počasí se umoudřilo, dětem i rodičům nad hlavami vylezlo slunce a v kombinaci se starým letadlem dovedlo náš tým opět do vítězného konce. Své první góly dali i všichni nováčci, kteří měli z turnaje o to větší radost. Myslím, že lepší turnaj si děti pod vedením trenéra Honzy Šimůnka nemohly přát (až na jednu těsnou prohru) a užily si dopoledne do syta! Vydrželi i prckové, a tak se např. na malého Šimona naši skvělé manažerky Evy budeme zase těšit! -mw-
Vyjádření trenérů: "Na sobotní turnaje jsme se rozhodli přihlásit 2 týmy, což nám umožnilo zapojit kompletní sestavu s vyjímkou 1 maroda včetně 2 šikovných minipřípravkářů. Oba týmy v počtu hráčů 6+1 předvedly dobré výkony. Zkušení hráči byli tahouny obou týmů a mile překvapili nováčci. Také oba minipřípravkáři předvedli, že herně do přípravky patří. Škoda, že v Hostivaři nám musel odstoupit gólman a ke konci hráčům docházely síly. Pozitivní je, že i v oběma týmech se podařilo vstřelit gól všem hráčům."
Sestava:
Hostivař: Kryštof Machytka (G), Jakub Bláha (G) - David Broulík, Lukáš Horský, Sebastien Chán, Helena Machytková, Richard Steinbach (tr. Martin Horský)
Nové Strašecí: Vilém Nalezený (G) - Oliver Ondík, Tomáš Romanovský, Václav Sýkora, Michal Šeps, František Vlach, Denis Weinpold. (tr. Jan Šimůnek)
  Tags: , , ,