Mistr České republiky 2017

Přípravka na závěr sezony v Pardubicích neprohrála přesto skončila třetí

Přípravka 27.06.2017   Milan Kubíček

V neděli 25.6. se konal v Pardubicích na hřišti extraligového Autoskla turnaj o putovní pohár městského obvodu Pardubice II, jehož se zúčastnila naše přípravka.

V prvním utkání nás čekal domácí bílý tým a i když jsme byli lepším mužstvem, dokázali jsme skvělého brankáře překonat pouze jednou a do turnaje tak vstoupili remízou 1:1. Ve druhém utkání nás čekali pražští Rebelové se svým mladším týmem. Po pěkných kombinacích jsme konečně přidali i branky a zvítězili 6:2. Další remíza s modrým týmem Autoskla v poměru 2:2 byla naší zbytečnou ztrátou. Naopak s chutí jsme si zastříleli proti starším Rebelům, o čemž hovoří jasně výsledek 12:1. V nejlepším utkání turnaje mezi naším týmem a Svítkovem, jenž dosud neztratil ani bod, se strhla opravdová sportovní bitva. Obě družstva si myslela, že hrají o vítězství v turnaji. V utkání jsme vedli již 4:2, přesto soupeř dokázal vyrovnat na konečných 4.4.

Mysleli jsme, že jsme skončili na druhém místě, bohužel se v turnaji přidělovali za vítězství 3 body, a tak nás na bronzovou pozici odsunul modrý domácí výběr. I tak jsme byli s turnajem spokojeni, když jsme ve velkém vedru odehráli pět utkání a nepoznali hořkost porážky. Poděkování patří všem hráčům přípravky za celou sezonu, rodičům za podporu a fandění při všech turnajích. Hráčům ročníku 2006, jenž přestupují do kategorie mladších žáků, přeji ať se daří stejně jako v přípravce.

  Tags: , , , , , ,