MISTR ČR 2017, 2018, 2019

Přípravka sehrála turnaj v Novém Strašecí

Přípravka 26.05.2018   Pavel Szklenár  Martin Horský

Je krásně i když trochu zima. Převlékáme se v pidi šatně společně s dalším klubem. Hraje se na celé hřiště a protože hráči přípravky nejsou na velká hřiště zvyklí, dostává se jim spousta rad a poučení. Na otázku, jestli tomu rozumí, odpovídají všichni svorně - ano.

První zápas hrajeme proti HBC Kladno a s přehledem vyhráváme 4:0. Druhý zápas proti Bílým Keltům prohráváme trochu nešťastně a řekl bych i nezaslouženě 2:1, nádherný zápas. Pak následuje nekonečná bezmála dvou a půl hodinová hodinová přestávka. Snad i pro tuto příliš dlouho přestávku došlo u našich druhdy skvělých brankářů k nečekanému rozkolu, neboť oba brankáři, Dominik i Adam, chtěli jít do pole a nikoliv do brány.

Třetí zápas proti nám stojí domácí Nové Strašecí v jasně žlutých dresech. Bedlivě jsme je během naší nekonečné přestávky sledovali a dávali na jejich hru pozor, protože jsou dobří. Hm. Naši chlapci o tom moc nespekulovali a Nové Strašecí hladce vyřídili 5:1. Několikrát padlo slovo "brkančka".

Čtvrtý a poslední zápas hrajeme proti Rakovníku, které je složeno z hokejistů a zatím vyhrálo všechny své zápasy, byť nijak zvlášť velkým rozdílem. Naši chlapci se však nebojí a proti očekávání soupeře už v první minutě otevíráme skóre. Zápas dostáva zběsilou rychlost a hráči lítají nahoru a dolu. Rakovník však trochu šťastně srovnává a začíná být nepříjemný. Ve třetí části je už na našich mládencích vidět zřetelná únava. Dostáváme druhý gól a vzápětí třetí, který si náš brankář sráží do vlast ní brány. Ke konci zápasu padne i pár ostřejších slov mezi naší a soupeřovou střídačkou, protože sekání je ohavná věc. Turnaj skončil se 45 minutovým zpožděním a okolo páté hodiny odpolední vyrážíme domu. Všechna čest a sláva všem trenérům a zejména hráčům.

Fotogalerie

  Tags: , , , , , ,