MISTR ČR 2017, 2018, 2019

Přípravka na Kladně rozdala 40 branek a nepoznala chuť porážky

Přípravka 18.09.2018   Milan Kubíček  Jiří Drnec

Rozlosování prvního turnaje přípravek nás poslalo do nedalekého Kladna. Sestavu jsme lepili a nebyla úplně ideální. O to víc nás překvapilo, že jsme turnajem projeli jak nůž máslem. Zejména dvojice Radim Drnec a Václav Adam si na kladenském stadionu otevřela střelnici.

HBC Alpig Kladno bílý tým - HC KERT Park Praha 1:6, branky: 3x Drnec, 3x Adam
Od začátku zápasu jsme byli lepším týmem. "Mazáci" Drnec s Adamem vstřelili rychle dvě branky, čímž uklidnili nováčky v naší sestavě, kteří se tak mohli učit hokejbalovému řemeslu bez větších nervů.

HC KERT Park Praha – TJ KOVO Praha 17:1, branky: 7x Adam, 4x Drnec, 4x Bílý, 1x Horský, 1x Vlk
Ve druhém utkání nás čekal městky rival. Tomu se podařilo snížit na 1:2, od té doby se již radovali z gólů jen hráči z Lužin. Někteří zaznamenali své premiérové branky v této soutěži.

SK Kelti 2008 A – HC KERT Park Praha 3:8, branky: 5x Drnec, 3x Horský
Mělo se jednat o vyrovnaný souboj dvou nejlepších týmů na turnaji, ale opak byl pravdou. Kelti se drželi jen první třetinu, kdy byl stav 1:2 v jejich neprospěch. V poslední vteřině však inkasovali z hole Drnce třetí branku. Ve druhé části hry KERT Park navyšoval svoje vedení, Kelti zbytečně přitvrdili, což pocítil především Radim Drnec, jenž obdržel pár ostrých seker. Ani to mu nezabránilo zatížit konto mužstva od Berounky 5 góly.

HBC Alpig Kladno modrý tým- HC KERT Park Praha 3:9, branky: 4x Adam, 3x Drnec, 1x Horský, 1x Pospíšil
Ani v posledním utkání jsme nenašli přemožitele, i když modrý Kladenský tým hrál velmi sympaticky a z našich soupeřů proti nám předvedl nejlepší výkon.

Komentář trenéra Milana Kubíčka

Na turnaji jsme se opírali především o výkony Vaška a Radima, byli to nejlepší hráči na turnaji. Oba hráli s velkou chutí a nadšením, navíc radili nováčkům a mladším spoluhráčům. Do branky musel na tento turnaj Dominik Špák a určitě nezklamal. Oba úplní nováčkové Vlk a Pospíšil se zlepšovali zápas od zápasu. Velký potenciál ukázal Tim Bílý a Lukáš Horský.

  Tags: , , , , , ,