MISTR ČR 2017 a 2018

Přípravka slavila v Mostě tři vítězství ze čtyř

Nezařazené, Přípravka 14.11.2017   Kateřina Grýgerová  Kateřina Grýgerová

Na další turnaj ze série přípravkových byl tým zkušenějších přípravkářů pod vedením Milana Kubíčka a Tomáše Stašáka vyslán na sever. Hned na úvod se kluci rozehřáli s domácím týmem z Mostu. S místními hráči se řada přípravkářů setkala již týden před tím na zápase mladších žáků a tušili jsme, jak jsou mostečtí kluci rychlí a šikovní na hokejce. I přesto byl zápas velmi vyrovnaný, svižný, ale bohužel se nám nedařilo vstřelit branku a prohráli jsme 0:1.

Rozehraní jsme nastoupili k dalšímu zápasu proti HBC Hostivař. Naši hráči předvedli krásnou kombinační hru a třikrát skórovali. S výsledkem 3:0 odcházeli kluci do šaten na svačinku. Po až zbytečně dlouhé pauze nás čekaly další dva souboje. S chutí střílet branky jsme se vrhli do zápasu s týmem z Ústí nad Labem. Utkání bylo vyrovnané a po úvodním inkasovaném gólu, dokázali lužinští rychle otočit skóre a zvítězit 2:1.

V posledním zápase nás čekal tým pražských Rebelů, kterému jsme chtěli porážku z minulého turnaje oplatit. Góly padaly na obou stranách, ale naše odhodlání bylo velké a zvítězili jsme s převahou 7:4. Celá šestka v poli si zaslouží pochvalu. Kluci předvedli krásné kombinace, řadu pěkných akcí i gólů. Pochvalu si rovněž zaslouží gólman Adam, který po delší tréninkové pauze předvedl pěkné zákroky a vychytal i jedno čisté konto. Za nejužitečnějšího hráče byl trenérem po zápasech vyzdvižen talentovaný minipřípravkář Vojta Nevšímal.

Složení: Horský, Drnec, Grýgera, Adam, Křivánek, Stašák, Nevšímal