MISTR ČR 2017, 2018, 2019

Přípravka si v Kralupech připsala tři výhry

Přípravka 10.12.2018   Milan Kubíček  Jiří Drnec

Poslední letošní turnaj přípravek se konal pod záštitou Hostivaře v kralupské hale. Náš tým na tento turnaj nominoval dvanáct hráčů - dva brankáře a deset hráčů do pole. Možnost zahrát si o kategorii výš dostali tentokrát i čtyři minipřípravkáři a rozhodně se neztratili. Utkání se hrály na 2x8 minut.

HC KERT Park Praha – SK Kelti 2008 bílí tým 2:3 (2:1,0:2)
V prvním utkání jsme nastoupili proti bílým Keltům. Po vyrovnaném začátku jsme se dostali do vedení zásluhou Radima Drnce. Kelti dokázali vyrovnat, ale ještě v prvním dějství jsme strhli vedení na svoji stranu zásluhou Adama, jehož nastřelil Drnec. V druhé půlce utkaní jsme bohužel po špatném střídání dostali vyrovnávací branku. Nabuzení Kelti dokázali utkání otočit a i přes naše velké šance jsme už zápas zvrátit nedokázali. Vyrovnávací gól vzal na sebe trenér jenž špatně vystřídal za hry.

HC KERT Park Praha – HBC Hostivař 6:4 (3:1,3:3)
Ve druhém utkání jsme nastoupili proti Hostivaři a byla to opravdová přestřelka. Do vedení jsme se dostali zásluhou Adama, jenž z uhlu prostřelil brankáře. Hostivař dokázala odpovědět vyrovnávací brankou. V prvním poločase jsme odskočili na rozdíl dvou branek zásluhou Ondry Větráka a Radima Drnce. V druhé části viděli diváci za osm minut šest branek a to ještě Hostivař neproměnila nájezd. Čtvrtou naši branku vstřelil Drnec, jenž proměnil svůj samostatný únik. Hostivař snížila na 2:4. Na pátou branku Adama také našla odpověď. Par minut před koncem se hostivařští trenéři odhodlali ke hře bez brankáře. Tuto výhodu nevyužili naopak Filip Větrák pojistil naše vítězství šestou brankou. Hostivař dokázala ještě jednu branku vstřelit na konečné vítězství to již nemělo vliv.

HC KERT Park Praha – SK Rebel Praha 3:1 (2:0,1:1)
Po krátké přestávce jsme nastoupili ke svému třetímu utkání. Hned v prvních vteřinách utkání se prosadil Ondra Větrák. Druhou branku přidal Timotěj Bílý. Ve druhém poločase nejprve neproměnil Vašek Sýkora, jehož pokus zachytil na poslední chvilku brankář. Přesto jsme se třetí branky dočkali zásluhou Adama, jenž svou střelou vymetl roh rebelské branky. Čestné branky se dočkali i Rebelové, na zvrat v utkání dnes ale neměli.

HC KERT Park Praha – SK Kelti 2008 modrý tým 4:1 (2:0,2:1)
Ze začátku utkání kralovali oba brankáři. Do vedení jsme se dostali po faulu na Vaška Adama. Sám faulovaný hráč ukázal své šikovné ruce a poslal nás do vedení. Zatímco Kelti přiváděl k zoufalství minipřípravkář Honza Čermák, na druhé straně se opět prosadil Adam, který tvrdou střelou z půlky hřiště zlomil kouzlo brankáře Keltů. Ve druhé časti Kelti opět faulovali a Tim Bílý ukázal perfektní blafák. Kelti po pěkné akci dokázali snížit. Po dalším faulu se nájezdu chopil další minipřípravkář Ondra Suchánek a střelou mezi betony uzavřel brankový účet utkání.

Sestava: Horský, Čermák, Vavřička, Drnec, Adam, Bílý, Větrak O., Větrák F., Suchánek, Vlk, Pospíšil, Sýkora.

Hodnocení trenéra Milana Kubíčka:
První smolná prohra jde i za mnou. V dalších utkání to byla letošní klasika mužstvo se opíralo především o hru Drnce a Adama. K nim se přidal i Ondra Větráka a svůj potenciál ukázal i Tim Bílý. Zbytek přípravkářů čeká na tréninku spousta práce a jen na nich jak se k tomu postaví. Brankáři podali výborné výkony. Jak Adam Horský, tak Honza Čermák a tím se dostávám k minipřípravkářům. Všichni tři hráči v poli Sýkora, Suchánek a Filip Větrák podali bojovný výkon, nezalekli se větších kluků a byli platnými členy mužstva. Na závěr bych chtěl poděkoval rodičům za podporu po celou podzimní část sezony.

  Tags: , , , , , , ,