MISTR ČR 2017, 2018, 2019

Přípravka prohrála na Kladně pouze jednou

Přípravka 10.04.2018   Kateřina Grýgerová  Martin Horský

V sobotu 7.4. sehrála přípravka po zimní přípravě další z řady turnajů. Tentokrát nás čekala výkonnostní skupina na Kladně. Novinkou byla hrací doba. Hrálo se již na třetiny, a to třikrát šest minut. Ve skupině nás čekaly týmy z Berouna a Mostu.

Úvodní zápas s berounskými Kelty zvládli kluci na jedničku a zarámovali celkem 7 gólů. Zápas s Mostem byl o poznání těžší a tři minuty před koncem utkání jsme prohrávali 0:5. Kluci ale sebrali síly a odhodlaní něco s výsledkem ve třetí třetině udělat, přineslo 4 góly během krátké chvíle. K vyrovnání tak nebylo daleko. Bohužel byl tento zápas nakonec jedinou prohrou přípravky Kertu na tomto turnaji.

Dalšími našimi soupeři byly po menší pauze a dle výsledků ze skupiny týmy z Nového Strašecí a početný tým z Hostivaře. Zde se nekonalo žádné překvapení a oběma soupeřům jsme nasázeli po šesti gólech. S výsledky 7:1, 4:5, 6:3 a 6:2 můžeme být spokojeni.

Sestava: A.Horský, D.Špák, R.Drnec, A.Grýgera, L.Vavřička, A.Richter, J.Hlávka, O.Větrák, P. Szklenár, M. Szklenár, F.Stašák

  Tags: , , , , , ,