MISTR ČR 2017, 2018, 2019

Přípravka se v domácím turnaji neztratila

Přípravka 10.10.2018   Milan Kubíček  Jiří Drnec

V sobotu 6.10. se za krásného počasí odehrál na Lužinách druhý turnaj přípravek v tomto soutěžním ročníku. Náš tým přípravkářů byl kvůli zranění a nemocem posílen o tři hráče minipřípravky a to brankářem Honzou Čermákem a v poli bojovali Ondra Suchánek a Šimon Richter.

HC KERT Park Praha – Kelti 2008 „ A“ 11:3 (2:2,4:0,5:1), branky: 4x Richter A., 4x Adam, 1x Pospíšil, 1x Drnec, 1x Richter Š.
Jen v první polovině s námi drželo krok mužstvo od Berounky, pak se naši hráči rozehráli a po pěkných kombinačních akcích přidávali jednu branku za druhou.

HC KERT Park Praha – SK Rebel Praha 4:10 (1:4, 1:2, 2:4), branky: Richter A., Adam, Drnec, Bílý
Ve druhém utkání s mužstvem z Čimic nám utekl začátek utkání. Nutno uznat, že Rebelové měli lepší pohyb a výborně jim zachytal brankář.

HC KERT Park Praha – Kelti 2008 „B“ 7:2 (1:0, 4:2, 2:0), branky: 3x Drnec, Richter Š, Suchánek, Adam, Bílý
Po krátké přestávce jsme nastoupili ke třetímu utkání s B-týmem Keltů. Po celou dobu utkání jsme měli převahu, kterou jsme vyjádřili i pěknými brankami.

HC KERT Park Praha - HBC Rakovník 5:7 (1:2, 0:2, 4:3), branky: 3x Adam, 2x Richter Š.
V posledním utkání nás čekal celek Rakovníka, jenž celý turnaj pojal jako mistrovství světa a ne turnaj mladých hokejbalistů. Po první třetině vedl soupeř 2:1 a postupně své vedení navyšoval až na stav 7:2 Diváci z Rakovníka, včetně trenéra, se vysmívali našim hráčům. Ti se vybičovali k neskutečnému závěru, kdy málem dokázali smazat v posledních minutách náskok soupeře.

Sestava: Jan Čermák, Radim Drnec, Václav Adam, Lukáš Vavřička, Lukáš Vlk, Ondřej Suchánek, Timotěj Bílý, Adam Richter, Šimon Richter, Matěj Pospíšil.

Hodnocení trenéra:

Po turnaji musím být spokojený. Všichni hráči se snažili podávat co nejlepší výkony. Samozřejmě hra stála na mazácích jako jsou Adam Richter, Radim Drnec či Vašek Adam. Ale nováčci či kluci z mini se v boji se staršími protivníky neztratili. Ondra Suchánek i Šimon Richter bojovali a dokonce si připsali nějakou branku. Samostatnou kapitolou je Honzík Čermák v brance, který musel zaskočit za své nemocné starší kolegy. Svého úkolu se zhostil na jedničku, pochytal spoustu šancí a udržel pozornost po celou dobu turnaje.

Fotogalerie

Autor: Jiří Drnec

  Tags: , , , , , ,