MISTR ČR 2017 a 2018

Přípravka ovládla turnaj na mistrovství světa v Pardubicích

Přípravka 05.06.2017   Milan Kubíček  Kateřina Grýgerová

V rámci mistrovství světa se konal v Pardubicích turnaj přípravek, kterého se zúčastnil i náš tým. Většina z nás se vydala do Pardubic už v sobotu. Navštívíli jsme pár zápasů šampionátu a zafandili naším hokejbalistům v utkání s USA. V neděli jsme se už soustředili na náš turnaj.

Hráli jsme s týmy, se kterými jsme se dosud nepotkávali, a tak to byla vítaná změna. V prvním zápase jsme se utkali s mužstvem Svítkova a po brankách Křivánka a Davida Nevšímala zvítězili 2:0. Předzápasem s Piráty Hradce Králové dorazili náš tým podpořit reprezentanti Martin Kruček a Tomáš Fejfar. Kluci se moc snažili a zvítězili 3:1, když se dvakrát trefil Stašák a Křivánek.

Poté jsme rozstříleli 5:1 Pedagog České Budějovice, když se třikrát trefil Drnec a po brance přidali Grýgera a Křivánek. V posledním utkání jsme hráli s domácím mužstvem Pardubic. Tým přišel povzbudit třetí reprezentant Tomáš Wrobel, jenž se stejně jako diváci branky nedočkal. V nájezdech se dokázal prosadit Daniel Broulík a protože Jakub Slaboch vychytal všechny pardubické střelce, mohl náš tým slavit vítězství v turnaji.

Celý víkend jsme si určitě moc užili. Kluci byli nadšení z podpory svých vzorů. Ti je vzali i do své reprezentační šatny. Společně si fandili s týmem dorostu, jenž ve svém turnaji taktéž nenašel přemožitele a vybojoval první místo.

Fotogalerie

  Tags: , , , , , , ,