MISTR ČR 2017 a 2018

Přípravka na turnaji 5+1 v Berouně zakončila podzimní část dobrými výkony

Přípravka 05.12.2017   Kateřina Grýgerová  Kateřina Grýgerová

I přesto, že je na kalendáři již prosinec a teploměr po ránu ukázal mínus pět, vydali jsme se do Berouna na poslední přípravkový turnaj v tomto roce, tentokrát ve formátu 5+1. Nezalekli jsme ani marodky a vyrazili s 9 hráči do pole a dvěma gólmany. Nutno podotknout, že pro oba gólmany i tři hráče z pole byla hra ve formátu 5+1 premiérou!

Na úvod nás čekal tým houževnatých borců z Rakovníka. Skóre otevřel gólem Radim Drnec a následoval jej i Filip Stašák. Ke konci zápasu jsme sice inkasovali, ale i tak jsme do kabin odcházeli spokojeně s první výhrou. Druhý zápas, kde již povrch tolik nepřipomínal kluziště a vysvitlo i sluníčko, jsme si užívali a střelecky se prosazovali. Bílým Keltům jsme postupně nasázeli šest gólu a udrželi si čisté konto. Do posledního zápasu jsme šli s velkým odhodláním přispat si i třetí výhru.

Souboj s modrými Kelty byl ale velmi vyrovnaný, hlad po góĺech měly oba týmy. Ačkoli se Julii podařilo krásným gólem k tyči v druhé půli vyrovnat, bohužel v závěru hry jsme obdrželi gól a prohráli těsně 1:2. Všichni kluci si zaslouží pochvalu, hrál se moc pohledný hokejbal, naši "nováčci" se dokázali dobře zapojit a celý turnaj se nesl v příjemném duchu. Rovněž oba gólmani předvedli řadu pěkných zákroků. Těšíme se na další turnaje v roce 2018!

Fotogalerie

  Tags: , , , , , ,