MISTR ČR 2017, 2018, 2019 a 2021

Odložená utkání, kdo tedy o víkendu hraje?

Dorost, Minipřípravka, Muži A, Nezařazené 08.10.2021   Martin Horský

Nadcházející víkend je ve znamení odkladu utkání. Obě sobotní utkání A-týmu a starších žáků jsou odložena. Mladší žáci a přípravka má volno. Do hry se zapojí jen Dorost a minipřípravka.

A-tým: I další utkání, které jsme měli odehrát v sobotu v Pardubicích od 16h je odložené z důvodu karantény řady hráčů A-týmu. O náhradním termínu zápasu Vás budeme informovat. Domácí utkání proti Hradci, které bylo odloženo minulý víkend, se odehraje 5.11. od 19:15 na Lužinách.

Dorost: Po vítězství 5:3 v Suchdole z minulého týdne čeká náš tým další venkovní utkání, tentokrát na půdě pražských Rebelů. Rebelové z dosavadních 2 utkání mají 1 bod za porážku v samostatných nájezdech s Prachaticemi z úvodního kola. Utkání čtvrtého kola startuje v neděli od 15:00 v Čimicích.

Starší žáci: Po středeční porážce na půdě Hostivaře čekal v sobotu náš tým další zápas, tentokrát doma proti týmu Rebelů. Pro naši širokou marodku bylo utkání odloženo. O termínu jeho přeložení Vás budeme informovat.

Minipřípravka: Naši nejmenší se v neděli dopoledne představí v pražské Hostivaři, kde se v rámci 2. letošního turnaje v minihokejbalu utkají s 2 týmy pražské Hostivaře, mladoboleslavskými Tygry a pražskými Rebely.